Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Tiskárna HP F4210 All In One - nefunkční program pro tiskárnu

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Tiskárna HP F4210 All In One - nefunkční program pro tiskárnu

#1 Příspěvek od Antusek »

Dobrý večer,
objevil se takový problém. Mám tiskárnu HP F4210 All In One, která je již staršího data, ale funguje dobře. Dnes jsem zjistil, že nefunguje program pro tiskárnu "Centrum řešení HP". Nejsíše to souvisí s ukončením podpory Adobe Flash Player. Program se spouští, když skenuji a také jej používám při údržbě tiskárny (výměna toneru, pročištění hlavy či tisk zkušební stránky - zarovnání (po výměně náplní). Windows mi AFP odinstalovali. Zkusil jsem nainstalovat verzi 30.0. Povedlo se, ale program stále nefunguje. Po spuštění se objeví (viz obrázek).
Centrum řešení HP.jpg
Centrum řešení HP.jpg (47.2 KiB) Zobrazeno 2717 x
Poradíte, co mohu udělat. Je nějaká alternativa. Tiskárna funguje. Nebo se zeptat na HP? Na netu psali, že pokud někdo z nějakého důvodu potřebuje Adobe Flash Player (nějaká starší aplikace) může si jej tam nainstalovat.
Díky za radu.
:???: :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna HP F4210 All In One - nefunkční program pro tiskárnu

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Zjistěte na webu HP, zda neexistuje nějaká novější verze toho programu (která není závislá na AFP). Pokud nic neobjevíte, řešte problém s tech. podporou HP. My jsme bezpečnostní fórum a nemáme přehled v těchto záležitostech.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: Tiskárna HP F4210 All In One - nefunkční program pro tiskárnu

#3 Příspěvek od Antusek »

Díky za rady.
:)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna HP F4210 All In One - nefunkční program pro tiskárnu

#4 Příspěvek od Rudy »

Rádo se stalo! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno