Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

navýšení wifi signálu

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
dj-paja
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 412
Registrován: 16 úno 2012 12:30

navýšení wifi signálu

#1 Příspěvek od dj-paja »

Zdravim,vlastním internet od O2 chtěl bych aby v baráku i na zahradě,byl lepší signal tj,aby se netrhal obraz atd.Co,je možné pořídit aby se signál zlepšil pro využití v domě děkuji.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: navýšení wifi signálu

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Zkuste wifi extender: https://www.alza.cz/wifi-extendery/1885 ... toChange=1 . Dost ale záleží na stavební dispozici, materiálu zdiva, atd.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

dj-paja
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 412
Registrován: 16 úno 2012 12:30

Re: navýšení wifi signálu

#3 Příspěvek od dj-paja »

Zdravim,myslíte třebas tento extender jde o to,že uživatel na pc dost oslabý net proto ho potřebuji zesílit aby bylo možno,jak pracovat na notebooku či sledovat film děkuji.

dj-paja
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 412
Registrován: 16 úno 2012 12:30

Re: navýšení wifi signálu

#4 Příspěvek od dj-paja »


Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: navýšení wifi signálu

#5 Příspěvek od Rudy »

Záleží na tom, čemu říkáte "dost slabý net". Extender je zesilovač (opakovač signálu), tedy dosahu sítě. Pokud vám jde o samotné připojení, to vám toto nevyřeší. Musel byste navýšit datový tok a to je možné jen změnou smlouvy o připojení s providerem.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

dash1
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 22 zář 2020 02:36

Re: navýšení wifi signálu

#6 Příspěvek od dash1 »

Já jsem zakoupil zesilovač TP-LINK WA850 a mám hezky pokrytý celý dům. :James008:

Odpovědět