Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Terminologie

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
marteza
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 206
Registrován: 03 kvě 2010 16:00

Terminologie

#1 Příspěvek od marteza »

Ahoj,

může mi, prosím, někdo co nejvíce polopaticky vysvětlit termín Set Display Mode Failed?
O co jsem u svého počítače přišel, že se mi tato hláška začala objevovat?
Windows 8.
Díky moc.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Terminologie

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Většinou jde o pokus o spuštění aplikace (většinou hry) v módu, který neumožňuje monitor. Systém pak ohlásí chybu "Set Display Mode Failed".
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

marteza
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 206
Registrován: 03 kvě 2010 16:00

Re: Terminologie

#3 Příspěvek od marteza »

Aha, děkuji. Ovšem pak tomu příliš nerozumím, systém hlásí tuto chybu při stále stejném HW. Může jít o následek nějakých aktualizací? Spuštění monitoru v jiném rozlišení (horším) nic, přizpůsobení na záložce ve vlastnostech souboru (aplikace) taky nic.
Jinak správně, je to hra, vytvořená ještě na W2000 před nějakými 20ti lety. Ale ještě někdy před měsícem v zimě jsem si jí pustil. Uklidňující 2D grafika, kdy si člověk zavzpomíná na mládí...

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Terminologie

#4 Příspěvek od Rudy »

Jsme bezpečnostní fórum a to znamená, že nejsme odborníci na hry. Od toho jsou jiná fóra. Obecně jen mohu říci, že problém by mohl být možná v DirectX (verze). Jestli je to nějaká starší hra, pak by se také mohlo stát, že monitor není schopen pracovat při příliš nízké rozlišení. To jsou ale jen moje subjektivní doměnky. Určitě více by vám řekli na některém herním fóru.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

marteza
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 206
Registrován: 03 kvě 2010 16:00

Re: Terminologie

#5 Příspěvek od marteza »

Ano, jistě zde není prostor na řešení problematiky her. Na toto forum jsem se obrátil, protože jsem si myslel, že herní problém odhalil nějaký složitější HW nebo SW problém, když se objevil tak "zničehonic", a bude se mi komfortněji řešit na virech.cz.
Děkuji za pomoc.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Terminologie

#6 Příspěvek od Rudy »

Rádo se stalo! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno