Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

BOOTFLASHka a skrýt bootovací soubory

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
vochy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: 18 dub 2013 08:04

BOOTFLASHka a skrýt bootovací soubory

#1 Příspěvek od vochy »

Dobrý večer, mám dvě otázky....

Když mám bootovací flashku s Hirens´boot, mohu na ní nahrát ještě jiné soubory?

a druhá.. Mohu všem Hirens souborům zadat parametr skryté a bude to fungovat? Aby mi je při používání nikdo nevymazal?
Jediné co nejde skrýt je bootmgr.
Děkuji

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BOOTFLASHka a skrýt bootovací soubory

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Soubory nahrát určitě můžete. S tím skrytím si nejsem jist, určitě to jde, ale nikdy jsem to nezkoušel HB mám na zvláštní flešce, takže je nepotřebuji skrýt, používám jí jen já. Kdyby to nešlo, parametr můžete změnit.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

vochy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: 18 dub 2013 08:04

Re: BOOTFLASHka a skrýt bootovací soubory

#3 Příspěvek od vochy »

Děkuji, zkusím a uvidím. Já mám taky zvlášť, ale toto jen proto, že nosím na klíčích flasku na pracovní věci a používá ji víc lidí. Tu mám na klíčích stále. Tak aby mi to nevymazali Ti omětci v práci, tak bych to tam radši skryl. A nemusím nosit těch flashek víc.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BOOTFLASHka a skrýt bootovací soubory

#4 Příspěvek od Rudy »

:D To je pravda.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

vochy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: 18 dub 2013 08:04

Re: BOOTFLASHka a skrýt bootovací soubory

#5 Příspěvek od vochy »

Tak jsem to vyzkoušel a funguje to, na Flashce je vidět pouze bootmgr. Děkuji za konzultaci.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BOOTFLASHka a skrýt bootovací soubory

#6 Příspěvek od Rudy »

Rádo se stalo! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět