Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Jak vypnout ikony na liště

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PacandaMilan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 171
Registrován: 04 úno 2011 19:55
Bydliště: Znojmo

Jak vypnout ikony na liště

#1 Příspěvek od PacandaMilan »

Zdravím, nikde nemohu najít jak udělat aby se mi nezobrazovaly ikony na liště např. takové "Bezpečně odebrat hardware a vysunout médium", Zabezpečení Windows, OneDrive a Správce zvuku Realtek.
Kdyby někdo věděl byl bych mu vděčnej.

Obrázek
PERGL

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vypnout ikony na liště

#2 Příspěvek od Rudy »

Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
PacandaMilan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 171
Registrován: 04 úno 2011 19:55
Bydliště: Znojmo

Re: Jak vypnout ikony na liště

#3 Příspěvek od PacandaMilan »

Děkuji mnohokrát, ještě se chci zeptat nešlo by udělat to aby to nebylo jen schované v té šipce ale úplně to vyhodit?
Ale to podle mě na nových W10 nejde, co myslíte ?
Třeba mě štve to když zapojím hdd tak tam mám tu miniikonu Obrázek
Jinak děkuji Rudy :-)
PERGL

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vypnout ikony na liště

#4 Příspěvek od Rudy »

Je možné (snad, W10 nemám, v sedmičkách to jde)) odepnout z hlavního panelu. Klik pravým myšítkem a vybrat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět