Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

win10 problém se zvukem

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
darko77
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 34
Registrován: 12 čer 2019 13:10

win10 problém se zvukem

#1 Příspěvek od darko77 »

Dobrý den, mám nastavenou hlasitost na 25 přehraji video a zvuk odpovída nastavene hodnotě, pustim si neco na youtube a videa se mezi sebou liší hladinou zvuku. Musím manuálně myší nastavovat hlasitost daneho videa coz je otravne, drive na win 7 jsem proste nastavil jednou hlasitost a všechny videa znely stejne, Netusí nekdo jak nastavit aby se zvuk automaticky menil dle nastavene hodnoty ?
Přílohy
ScreenHunter 50.png
ScreenHunter 50.png (33.51 KiB) Zobrazeno 999 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: win10 problém se zvukem

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím"
Obávám se, že to nebude jednoduché. Různá videa (i audionahrávky) mají různé úrovně zv. doprovodu. Sám, to pozoruji např. na Youtube. i jinde.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět