Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Historie stránky

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
marteza
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 206
Registrován: 03 kvě 2010 16:00

Historie stránky

#1 Příspěvek od marteza »

Ahoj,
potřebuji nutně a velice precizně se dostat k původní variantě internetové stránky, jejíž majitel ji pozměnil. Otevřel jsem ji kdysi v Chromu a pak ještě v Firefoxu. Na tom daném počítači pak už nikoliv, protože jsem pracoval s jiným. Čili cookies by neměla být přepsána. Jak nejlépe na to? Rozhodně nesmím udělat ani krok vedle. Je to dost citlivé.
Napadlo mne použít funkci historie, která je za adresou (odkazem), pokud zadávám vyhledání stránky googlem. V tom případě mi ovšem není jasné, proč to nefunguje, pokud je počítač offline. Myslel jsem, že tato funkce pracuje se stránkou, jak je uložena někde v dočasných souborech.
Tenhle dotaz nemá s viry naprosto nic společného, jistě. Ale co se tak rozhlížím po internetu, tak tisíce rad a názorů, ovšem já mám hlavně strach něco nepodělat. A na tomto fóru jsem nikdy neobdržel špatnou radu.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie stránky

#2 Příspěvek od sudanec »

Zdravim,
skuste

Kód: Vybrat vše

https://web.archive.org/
Obrázek

marteza
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 206
Registrován: 03 kvě 2010 16:00

Re: Historie stránky

#3 Příspěvek od marteza »

Tam historie stránky není. Jestli jsem web.archive dobře pochopil, nearchivuje všechny stránky na světě, jen buď nahodile, nebo od okamžiku, kdy o to někdo požádá. Zajímavá je rovněž stránka spyonweb.com, ale je to placená služba.
Přišel jsem o nějaké peníze, člověk se poučí, že často je lepší nevěřit kolegům a jejich manželkám.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie stránky

#4 Příspěvek od sudanec »

Nuz, ak ide o vratenie penazi by vam historia stranky asi aj tak pravne velmi nepomohla :( Vsetky stranky tam, samozrejme, nie su - ale niekedy ma prijemne prekvapi, aku zasitu stranku tam maju odhistorizovanu. Tiez som podobne prisiel o par stovak eur, niekedy sa holt neoplati objednavat veci, ktore su zjavne prilis lacne alebo prilis dobre.

Prajem pekny den,
j.
Obrázek

marteza
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 206
Registrován: 03 kvě 2010 16:00

Re: Historie stránky

#5 Příspěvek od marteza »

Pokud bych majiteli měl možnost tímto způsobem ukázat, jak vypadal ceník před původně, určitě bych se s ním dohodl. Je fyzicky nedaleko místa mého bydliště. Bál by se jistě nějaké inspekce - bůh ví, co všechno nemá v pořádku. Minimálně by se bál ostudy. Ale to už jsem zcela mimo téma fóra. Díky za radu, i když se nepodařilo.
Mě osobně by více zajímal ten druhý web. Ani ne tak kvůli tomuto konkrétnímu případu, ale obecně...

Odpovědět