Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Rozbitý notebook- SPĚCHÁ

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Meow9
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 04 úno 2017 19:42

Rozbitý notebook- SPĚCHÁ

#1 Příspěvek od Meow9 »

Dobrý den, mám problém s notebookem.
Předevčírem šel hůře zavřít, ale ignorovala jsem to. Včera jsem si všimla, že se na pravé straně částečně oddělila spodní část desky od té horní. Nyní nelze zavřít, panty tahají s monitorem desku nahoru, lze vidět vnitřek notebooku.
Jak se to dá opravit? Bude ti drahé? Prý je to velmi časté u notebooků Lenovo. Celkem to spěchá, notebook potřebuji.
Děkuji, Meow9. :)
Přílohy
Omlouvám se za kvalitu.
Omlouvám se za kvalitu.
PicsArt_05-28-01.12.09.jpg (58.68 KiB) Zobrazeno 1035 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozbitý notebook- SPĚCHÁ

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Je to mech. závada, možná vypadl některý šroubek, který upevňuje víko k tělu NB. V servisu by vám to měli odstranit. Cenu vám nepovím (ty jsou smluvní a záleží, jaký je to servis - běžný, značkový), ale myslím, že by to nemělo být drahé.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět