Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Podozrenie na Email

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sudoku33
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2019 20:36
Bydliště: Slovensko

Podozrenie na Email

#1 Příspěvek od Sudoku33 »

Zdravím všetkých!
Moja otázka znie: Mal som jeden Email (s mojim menom napr. ferko.mrkvicka@gmail.com).

Keď som dostal Phising mail na moj druhy Gmail, (ten problém som tu riešil tiež), tak som aj tento svoj “primárny” a aj ten druhý súkromný Gmail účet ZRUŠIL/VYMAZAL.

Dnes som si pozrel Webstránku HaveIBeenPwned a dal som tam ten môj primárny účet a vypísalo mi Toto: Oh no — pwned!
Pwned on 1 breached site and found no pastes (subscribe to search sensitive breaches)


ALE KEĎŽE SOM UŽ PRED MESIACOM VYMAZAL účet, tak je možné že ho vedia nejak zneužiť alebo podobne? Alebo či mi niečo hrozí?

(Skúšal som sa prihlásiť na Gmail s tým menom ale používateľské meno sa už nenašlo)

Ďakujem :o
PC: Intel Core i5-11600k (3,9GHz)
16GB DDR4 Ram
120GB SSD Kingston + 1TB WD Blue
MSI GeForce RTX 2060 VENTUS 12G OC
Windows 10 Pro

Som jednoduchý človek ktorý má rád techniku a prírodu :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podozrenie na Email

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Zde: https://translate.google.com/translate? ... rev=search najdete odpovědi na vaše dotazy.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
Sudoku33
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2019 20:36
Bydliště: Slovensko

Re: Podozrenie na Email

#3 Příspěvek od Sudoku33 »

Chápem, takže keď som aj deaktivoval ten účet tak mi už nič nehrozí. Ďakujem pekne ☺️
PC: Intel Core i5-11600k (3,9GHz)
16GB DDR4 Ram
120GB SSD Kingston + 1TB WD Blue
MSI GeForce RTX 2060 VENTUS 12G OC
Windows 10 Pro

Som jednoduchý človek ktorý má rád techniku a prírodu :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podozrenie na Email

#4 Příspěvek od Rudy »

Nemělo by. Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno