Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Malwarebytes

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sudoku33
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2019 20:36
Bydliště: Slovensko

Malwarebytes

#1 Příspěvek od Sudoku33 »

Zdravím! Mám otázku ohľadom Malwarebytes. Keďže som preinštaloval svoj Windows na desktope tak som si nahodil Kaspersky AV (Free), a Malwarebytes a aj adware cleaner. Keďže Malwarebytsu zišla 14 denná lehota. Tak v čom to je iné? Že ma v reálnom čase nevie monitorovať?


Alebo takto: Zvyknem si pozrieť filmy/seriály online, pri niektorých weboch mi vyhodil Malwarebytes že zablokoval Malwaresting alebo Trojana. Takže keď už nemám premium ale Free, tak to dovolí stiahnuť vírus do PC? Po každom používaní internetu prečistím PC Ccleanerom, Kasperskym (Full scan) a aj malwarebytesom (scan now), poprípade niekedy adware cleaner.

Len či to nie je tak nastavene že keď to nie je premium tak free NEZACHYTI všetko, aby si to ľudia kúpili :)
PC: Intel Core i5-11600k (3,9GHz)
16GB DDR4 Ram
120GB SSD Kingston + 1TB WD Blue
MSI GeForce RTX 2060 VENTUS 12G OC
Windows 10 Pro

Som jednoduchý človek ktorý má rád techniku a prírodu :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Malwarebytes

#2 Příspěvek od Rudy »

V PC má být pouze jeden antivir. Při dvou a více se jednal PC neúměrně zpomaluje a za druhé dochází k sw kolizím. To se ale týká pouze antivirů s rezidentním štítem, což ADW, ani MBAM v tral verzi nejsou. MBAM odinstalujte, prošlá verze je vám nanic.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
Sudoku33
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2019 20:36
Bydliště: Slovensko

Re: Malwarebytes

#3 Příspěvek od Sudoku33 »

Chápem, lebo ja ten Malwarebytes používam len na čištenie, čiže ho mám odinštalovať a nechať len kaspersky?
PC: Intel Core i5-11600k (3,9GHz)
16GB DDR4 Ram
120GB SSD Kingston + 1TB WD Blue
MSI GeForce RTX 2060 VENTUS 12G OC
Windows 10 Pro

Som jednoduchý človek ktorý má rád techniku a prírodu :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Malwarebytes

#4 Příspěvek od Rudy »

Pokud vypršela trial lhůta, není vám k ničemu.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
Sudoku33
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2019 20:36
Bydliště: Slovensko

Re: Malwarebytes

#5 Příspěvek od Sudoku33 »

Rozumiem, takže som zbytočne po každom navštívení internetu zbytočne čistil? :lol:


Keď mám v desktope Kaspersky a v notebooku Aviru, oboje free + ADWc, tak to postačí?

Počítače sú využívané prevažne na správy, youtube ale aj streamy ako filmy a seriály.

Internet banking riešime pre istotu cez mobilné aplikácie :?:
PC: Intel Core i5-11600k (3,9GHz)
16GB DDR4 Ram
120GB SSD Kingston + 1TB WD Blue
MSI GeForce RTX 2060 VENTUS 12G OC
Windows 10 Pro

Som jednoduchý človek ktorý má rád techniku a prírodu :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Malwarebytes

#6 Příspěvek od Rudy »

Sudoku33 píše:Rozumiem, takže som zbytočne po každom navštívení internetu zbytočne čistil?
To ne. Verze MBAM, kterou zdarma stáhnete z internetu je trial (plná funkčnost je časově omezena). Po jejím vypršení už je nefunkční. Antivirové programy, které uvádíte, jsou pro home použití zcela dostatečné.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět