Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

VIBER a XP

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

VIBER a XP

#1 Příspěvek od Viruskill »

Mám problém s VIBERem. Po zadání telefonního čísla se neobjeví QR kód, který bych oskenoval mobilem. Dříve to fungovalo. V telefonu VIBER mám a funguje mi. Jako OS mám XP. Jedná se o verzi 6.0.1.5 - VIBER. Reinstaloval jsem aplikaci a je to bez významu. Nedávno jsem reinstaloval OS, 29 ledna. Děkuji za rady.
Přílohy
No connection.jpg
No connection.jpg (37.5 KiB) Zobrazeno 1318 x
Jsem zapojen do systému BOINC.

Uživatelský avatar
Diallix
Rádce
Rádce
Příspěvky: 2760
Registrován: 27 dub 2008 10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: VIBER a XP

#2 Příspěvek od Diallix »

Toto ste skusal https://support.viber.com/customer/en/p ... ion-issues ?

Cakal som kym sa niekto neozve, lebo osobne viber nepouzivam, avsak ked sa nikdo neozval, napisem ja.

Kolegovia vam uz pisali, ze XP nie je uz podporovany. Teda, nevieme riesit chyby softwaru na nepodporovanom systeme. Nemozeme vam rozkazat, aby ste system zmenil no namargo toho, vy musite prijat fakt, ze na problemy, ktore mate, nebude musiet chciet nikdo reagovat. Bol ste upozorneny zo strany radcov, treba zvazit pouzivanie XP, lebo ako hovorim, vas problem tu moze byt vecne nezodpovedany.

Btw, viber na xp ani nieje urceny. Podporovane platformy viberom najdete tu: https://support.viber.com/customer/port ... ?b_id=3838
Vyšla moja nová kniha BOTNETY! :173: Informácie o nej nájdete tu: >> BOTNETY <<

¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­
---
Obrázek Hľadáme nové posily do nášej CyberSecurity UNIT jednotky. Viac informácií o tom, čo to obnáša a ako sa pripojiť nájdete tu: >> CyberSecurity UNIT << Obrázek
----
Nízkoúrovňový, Vysokoúrovňový programátor - profilová karta tu: card <<
----
Háveťárna - UPLOAD Malwaru: >> upload <<
---
Ak sa Vám ľúbi moja práca a ste sňou spokojný, môžete ma kontaktovať na: diallix@centrum.sk, info@diallix.net alebo diallix@forum.viry.cz .
---
Momentálne aktívny ako:
- konzultant, vývojár a tutor výskumu inteligentného malwaru.
- tutor v oblasti dotazovacích jazykoch SQL (TSQL, PLSQL), objektového programovania (c++,c#,php) pre študentov.

Na fóre pôsobím ako:
- Bezpečnostná autorita viry.cz
- Zástupca tutora pre vzdelávanie nováčikov
- Zakladateľ Cyber Security jednotky

Odpovědět