Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Mezerník mi píše sám odsebe

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PacandaMilan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 171
Registrován: 04 úno 2011 19:55
Bydliště: Znojmo

Mezerník mi píše sám odsebe

#1 Příspěvek od PacandaMilan »

Zdravím po instalu win10 mi valí klávesa "space". Jakoby byla zamačkla jenže není. Jedu notebook hdmi monitor a tahle šílenost se táhne asi týden tak 2x za den. Přišel jsem na to, že jediná možnost je dát restart (bohužel se už párkrát stalo že ani to nepomohlo) nebo otevřít víko notebooku a pomačkat tam klávesnici. Tím to přestane. Jenže, když ho chci zas zavřít tak tam něco pípne(nikdy sem to v notasu neslysel) a na monitoru zas jede mezerník. Kolikrát se s tím peru i 30minut.
Nevíte někdo čím by to mohlo být? Zkoušel jsem ji jinou, novou klávesnici furt stejný. Dále chci říct, že jsem instaloval na úplně novej hdd+jsem přidal 4gb ram - od tohodle dne to začalo dělat. Notebook mám Lenovo Legion Y520 80WK00BVCK.
Díky
PERGL

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118238
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezerník mi píše sám odsebe

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
To je divné. Pokud dáváte k NB externí klávesku, musíte tu interní vypnout (odinstalovat) ve správci zařízení. Jinak zůstanou obě zapnuté a ta vadná dělá pak ten problém stále. Pochybuji, že problém způsobila výměna disku, nebo rozšíření RAM. Většina chyb klávesky má původ v ní samotné.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět