Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Bláznivé wifi

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
ddankoo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 48
Registrován: 04 čer 2009 18:03
Bydliště: Prešov

Bláznivé wifi

#1 Příspěvek od ddankoo »

Zdravim Vás :). Pred časom som sa s priateľkou presťahoval do Svajcu a čo sa týka wifi všetko ficalo ako má. Notebook aj naše 2 mobily. A zrazu keď sme prišli predvčerom z práce wifi na notebooku nejde ani na jej mobile(pripojené, žiadny internet,Chrome hlási rozpoznávanie hostitela). Čo je zaujímave,na mojom mobile ide bez problémov stale...z neho a j píšem teraz Vám priatelia. Skúšal som: reštartovať router (po reštarte ide na zvyšných zariadeniach pripojenie asi tak minútu,na YouTube stihne načítať kostru stránky bez obrázkov a znova vypadne). Riešenie problémov na ntb ponúklo nejaký reset driverov s reštartom...bezvýsledne. Domnieval som sa že chyba bude na strane providera no keďže mne to to ide ako po masle....nechápem. nejaké nápady?:).....router je tu Arris tg2492

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4399
Registrován: 30 pro 2013 22:29
Bydliště: Bratislava

Re: Bláznivé wifi

#2 Příspěvek od Conder »

Ahoj, vyskusaj stiahnut a nainstalovat aktualnu verziu ovladacu pre WiFi adapter zo stranky vyrobcu notebooku, pripadne zo stranky vyrobcu wifi adapteru, ak ich ponuka (napr. intel). Alebo cez spravcu zariadeni zisti presny typ wifi adapteru, ktory v notebooku a mozem poslat presny link.
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

Odpovědět