Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Jak vydělává český hacker

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Jak vydělává český hacker

#1 Příspěvek od Viruskill »

Jsem zapojen do systému BOINC.

Uživatelský avatar
Polda18
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 170
Registrován: 21 črc 2014 15:48
Bydliště: Česká republika - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vydělává český hacker

#2 Příspěvek od Polda18 »

Jo, on si člověk myslí, že hacknout FBI, NSA nebo CIA je nějaká výzva a za ten risk to stojí. Co já vim, tak Novinky jednou psaly článek s titulkem "Hackněte NSA", s tím, že se jedná o akci pořádanou NSA pro hackery, aby jim pomohli zlepšit zabezpečení. Sami přiznali, že to přitáhne i ty, kteří toho využijí pro svůj vlastní prospěch. Akce již dávno proběhla, jak dopadla, je přísně tajné :D Každopádně zúčastněným hackerům neposkytli žádné tajné informace (pochopitelně), v podstatě se jednalo o jakousi hru, jejímž cílem bylo zlepšit zabezpečení serverů NSA.

Co se týče hacků, tak je ještě jeden typ hackerů - a to herní hackeři. Se staženým hacknutým herním klientem si upravují svou verzi hry tak, aby získali ve hře nějaké výhody. V případě hry Minecraft mohou vidět skrz bloky na jednotlivé rudy (x-ray), nebo si mohou opatřit rychlost, létání, chodit po hladině vody (hack Jesus), a různé PVP hacky (killaura), případně anti-afk systémy (autoclicker). Řada těchto hacků existuje v různých obměnách i v jiných hrách. Ve střílečkách je velice oblíbený wallhack, kdy je vidět nepřítele skrz zdi (tedy skrz geometrii mapy). Každopádně, to nejsou reální hackeři, neboť ve většině případů se jedná o hráče, co si stáhli hotový produkt, který tu hru nějak hackne. Ten, kdo hacknutého klienta vytvořil, toho lze považovat za hackera. Ty děcka, co si stáhnou hacky, protože tu hru neumí, ani ne...
Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“ - John Lennon

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vydělává český hacker

#3 Příspěvek od Viruskill »

Jsem s tím srozuměn.
Jsem zapojen do systému BOINC.

Odpovědět