Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

krátkodobé výpadky internetu

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
wegel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 207
Registrován: 16 čer 2005 09:45
Bydliště: Plzeň

krátkodobé výpadky internetu

#1 Příspěvek od wegel »

Dobrý den,
poslední dobou pozoruju velmi krátké výpadky, odezva pár vteřin. Internet mám od O2. Stáhl jsem si program gr pink a čas od času se tam objeví timeout (2s), chtěl bych se tedy zeptat jestli je to běžné tyto krátké timeouty i u jiných poskytovatelů (občasné) nebo je lepší to nějak řešit ?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: krátkodobé výpadky internetu

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Tak může se občas timeout objevit. V každém případě bych o tom providera informoval. Osobně mám připojení vzduchem (WiFi) a zejména při špatném počasí (hustá mlha, déšť, nebo sněžení) se občas objeví, nebo se prodlužuje ping.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

wegel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 207
Registrován: 16 čer 2005 09:45
Bydliště: Plzeň

Re: krátkodobé výpadky internetu

#3 Příspěvek od wegel »

dobře ale ještě předtím mě napadlo jelikož dříve jsem tyto výpadky nezpozoroval zda existuje nějaký program kterým bych ještě vyloučil ,že je chyba na straně PC ? Mam avast premier a ten viry nenašel, zda to stačí

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: krátkodobé výpadky internetu

#4 Příspěvek od Rudy »

Takový program neexistuje. My zde vám můžeme PC vyčistit od malware a zbytečností, problémy připojení ale musíte řešit s providerem. Avast je antivir, který vám zachytí případné viry, jinak ale s problémy sítě nic společného nemá.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

wegel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 207
Registrován: 16 čer 2005 09:45
Bydliště: Plzeň

Re: krátkodobé výpadky internetu

#5 Příspěvek od wegel »

Ok, a ještě dotaz k tomu pingu, když do toho programu navolím vlastní IP adresu, dá se to taky považovat za relevantní měření ? původně je tam nastavený www.google.com

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: krátkodobé výpadky internetu

#6 Příspěvek od Rudy »

Jistě, jen lze předpokládat, že tato hodnota bude blízká nule. To však s krátkodobými výpadky internetu určitě nesouvisí.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět