Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Windows Updates

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Venom
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 21
Registrován: 09 led 2018 19:29

Windows Updates

#1 Příspěvek od Venom »

Ahojte,

určite ste už mnohí počuli o nedávných objavoch zraniteľností procesorov známych pod menami Spectre a Meltdown. Chcel by som sa spýtať odborníkov na istú vec ohľadom Windows Update, používam Win7 64 bit a procesor AMD Kaveri A10-7850K. Ide o to že, 5. januára mi Windows Update automaticky nainštaloval mesačnú súhrnnú aktualizáciu KB 4056894, čo je v poriadku ale keď som dnes prechádzal a čítal články o vyššie uvedených hrozbách, zistil som že Microsoft vydal ešte dve daľšie aktualizácie s označením KB 4056897 a KB 4073578, ktoré som ale nainštalované v počítači nemal a tak sa chcem spýtať, či tá súhrnná aktualizácia v sebe tieto dve aktualizácie mala alebo je ich treba nainštalovať samostatne? Už som tak pre istotu urobil a všetko sa zdá byť ok, len si chcem v tom urobiť jasnejšie.

Vďaka vopred za každú radu a odpoveď.

PS: Antivirus mám ESET, najnovšiu verziu programu aj databáz, ak by bolo treba.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows Updates

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Máte-li nastaveno v aktualizacích, že se mají instalovat jen důlěžité aktualizace, pak se nenainstalují ty nedůležité. Jak je to s těmi dvěma aktualizacemi, se dovíte na webu MS. Pokud je tam mermomocí chcete, nainstalujte je buď ručně, nebo si zapněte instalaci všech aktualizací.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
Venom
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 21
Registrován: 09 led 2018 19:29

Re: Windows Updates

#3 Příspěvek od Venom »

No práveže mám nastavené všetky aktualizácie, nie len dôležité ale aj odporúčané a práve preto sa pýtam ako to s týmto je, lebo tieto dve, ktoré som už mimochodom manuálne nainštaloval, spomínam to aj v prvom príspevku, sú označené ako dôležité a sami sa mi nenainštalovali, tak preto som chcel zistiť kde je pravda v podstate.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows Updates

#4 Příspěvek od Rudy »

Proč je nenainstaloval opravdu nevíme. Zeptejte se na tech. podpoře MS. Možná to nějaký důvod má.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět