Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Zasekunutie hry

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Xbuk04
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: 30 srp 2015 11:24

Zasekunutie hry

#1 Příspěvek od Xbuk04 »

Ahojte, chcem vás požiadať o radu pri mojom počítači. Už dlhodobo hrám FIFU 17 s problémami. Ak hrám sám offline, tak nesekne ani raz. Akonáhle hrám online, tak ak hrám proti svojmu kamošovi, tak to asi 5krát lagne obom - sekne a nehýbe sa obraz - až po chvíli.
A však ak hráme Coop (teda 2v2), tak to lagne počas zápasu IBA MNE a už sa to nepohne - teda málokedy. Ostáva lagnuté a potom odpojí ma od zápasu - teda spojenie padne. Viete mi prosím poradiť, kde hľadať problém?
Router som preinštaloval firmware a stále nič. A skúsil som aj mimo routra hrať, že som PC napojil priamo na internet a aj tak laglo a spadlo.
Ďakujem pekne za pomoc.
Základná doska: MSI Z370 Gaming plus
Procesor: Intel Core i5-8400
Grafická karta: GAINWARD GeForce GTX 1060 6GB
RAM: Crucial Ballistix Sport LT 2x4GB DDR4 2400
SSD: ADATA Ultimate SU700 120GB
HDD: WD 500GB
Zdroj: Seasonic 620W S12II F3
OS: Windows 10 Home

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118247
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasekunutie hry

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Jistě jste si všiml, že jsme bezpečnostní fórum a nikoli herní. Obraťtě se, prosím tam, my opravdu nejsme pařani. Děkuji.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět