Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Windows

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Harmony
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 154
Registrován: 24 lis 2014 16:29

Windows

#1 Příspěvek od Harmony »

Ahoj, kamarád má zničený display na notebooku a tak zobrazoval plochu na monitoru přes vga connect. Chtěl si přeinstalovat windows, ale když není na ploše nefunguje mu monitor. Takže jsem zkusil jeho HDD dát do svého notebooku s jiným HW a nainstaloval nový systém, ale jak jsem četl na internetu tak by to mohlo, ale taky nemuselo načíst windows, v tomto případě notebook nespustil windows. První jsem zkusil windows 7 a pak mě napadlo, že by windows 10 mohla stáhnout automaticky aktualizace na jeho HW a potom by mu fungovala plocha na monitoru, ale windows opět nenajel. Jestli se ptáte jak jsem zjistil, že windows nenajel, tak jsem pomoci klávesnice naslepo zkoušel vypnout počítač a k tomu jsem ještě zkoušel dávat ctrl + alt + delete a restartoval se notebook. Na internetu jsem našel, že by mohl přes bios aktivovat VGA connect. jako hlavní zobrazení plochy, ale když jsem hledal na internetu bios a podíval se, tak nikde v biosu nenašel grafické nastavení. Má notebook: Acer Travelmate p253M. Pokud s něčím podobným má někdo zkušenosti nebo ví jak by se to dalo udělat byl bych moc rád. Předem děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Bohužel, současné windowsy se musí instalovat na stejném zařízení, na kterém budou provozovány. Instalovat je jinde šlo u prastarých verzí (Win95, 98 apod.). V tomoto případě jste před neřešitelným problémem (kromě výměny displeje).
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Harmony
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 154
Registrován: 24 lis 2014 16:29

Re: Windows

#3 Příspěvek od Harmony »

Dobře. S kamarádem jsme ještě přemýšleli, že bychom formátovali HDD na mém notebooku. Pak bychom ho dali do druhého notebooku a naslepo podle klávesnice bychom zkusili nainstalovat windows 10, který by po připojení internetu nainstaloval automatické aktualizace. Myslíte, že by se potom zobrazila plocha po nainstalování ovladače, který by stáhly aktualizace? Opět předem děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows

#4 Příspěvek od Rudy »

Nevím, nezkoušel jsem toto nikdy. Pravděpodobně to ale nepůjde, znovu opakuji, že současné windowsy je nutné instalovat na stejném zařízení, na němž budou provozovány.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Harmony
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 154
Registrován: 24 lis 2014 16:29

Re: Windows

#5 Příspěvek od Harmony »

Omlouvám se za nesprávné vyjádření.. myslel jsem tím, smazat disk na mém zařízení a potom ho dát do druhého bez displeje a nainstalovat naslepo windows.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows

#6 Příspěvek od Rudy »

OK. To zkusit můžete.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět