Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

o2 připojení a Cisco IP phone 7942

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
willda212
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 01 říj 2017 11:15

o2 připojení a Cisco IP phone 7942

#1 Příspěvek od willda212 »

Zdravím, prosím potřebuji poradit nebo zda by někdo nevěděl nějakou smysluplnou radu. Mám nově zřízené služby od o2. Jde mi o to, že pracují z domů a mám připojený telefon Cisco IP Phone 7942. Normálně se mi připojí tel. se tváří, že je v pořádku. Po vytočení jakéhokoliv čísla mám hluché sluchátko. Druhá strana mě slyší ale normálně. Když, ten tel. hodím na druhé připojení (jiný provider) tak vše funguje jak má. Zvláštní je, že když vytočím někoho z firmy kdo je na Homeofficu tak to funguje v pořádku. Zda by jen někdo nevěděl alespoň teoreticky co s tím. Na mdmu od o2 mám povoleno (PPTP, L2TP, IPsec, FTP ALG, TFTP ALG, H323 ALG, SIP ALG). Děkuji za každou radu :cry:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: o2 připojení a Cisco IP phone 7942

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
willda212 píše:Když, ten tel. hodím na druhé připojení (jiný provider) tak vše funguje jak má.
Z tohoto jasně vyplývá, že se jedné o problém providera. Kontaktujte ho.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

willda212
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 01 říj 2017 11:15

Re: o2 připojení a Cisco IP phone 7942

#3 Příspěvek od willda212 »

Už jsem zkoušel. Na o2 mi řekli funguje Vám internet ? jo ? tak nashle !
kdyby si to někdo chtěl pustit https://soundcloud.com/vilda-antala/trada :x :x :x :x :x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: o2 připojení a Cisco IP phone 7942

#4 Příspěvek od Rudy »

To vám říci mohli, nicméně z toho, co píšete, je to jasné. Pokud vám to funguje u jiného providera a u O2 ne, myslím, že je to jasné. Kdyby to byl problém PC, nešlo by to u žádného providera.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

willda212
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 01 říj 2017 11:15

Re: o2 připojení a Cisco IP phone 7942

#5 Příspěvek od willda212 »

tak v tom případě, jsem v pasti. U o2 se se mnou bavit nechcou. Ve smyslu internet funguje čus a nazdar.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: o2 připojení a Cisco IP phone 7942

#6 Příspěvek od Rudy »

To asi ano. My vám rovněž nemůžeme pomoci.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět