Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Spotify

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Spotify

#1 Příspěvek od tuvok07 »

Zdravím.
Jak je na tom teď Spotify aplikace ohledně bezpečnosti a podobně? Nelíbilo se mi, že jí část zůstala viset v paměti, ale teď jsem si řekl, že bych tomu zase mohl dát šanci, pokud vychytali všechny mouchy.
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: Spotify

#2 Příspěvek od Roli »

Zdravím, Spotifi jako taková je v pohodě ale ty "napomáhači" co zůstávají běžet v paměti se mi nelíbí.
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotify

#3 Příspěvek od tuvok07 »

Mně také ne, ale přesto mě to láká, uvidím, nakolik to třeba půjde stopnout. Dík :)
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: Spotify

#4 Příspěvek od Roli »

tuvok07 píše:Mně také ne, ale přesto mě to láká, uvidím, nakolik to třeba půjde stopnout. Dík :)
Web helper jde típnout v pohodě, ale když stopneš zbytek padne Spotifi na ústa :)
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotify

#5 Příspěvek od tuvok07 »

Chápu no, to je trochu horší :(
Problém je, že dost omezili webplayer, docela rapidně - například zmizely rádia :( Zatímco v apce jede vše. Zřejmě chtějí lidi donutit používat aplikaci. Jinak bych tohle nedělal.
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotify

#6 Příspěvek od tuvok07 »

Takže, jediný, co vidím, je, že se Spotify spouští jakoby víckrát. Jinak jsem si všiml jenom Web helperu. Uvidím, no. Dík za radu :)
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: Spotify

#7 Příspěvek od Roli »

Není zač a :closed:
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

Zamčeno