Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém s packet lossem

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Kroup
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: 13 úno 2017 12:39

Problém s packet lossem

#1 Příspěvek od Kroup »

Dobrý den,
nedávno jsem tady psal o problému, o kterém jsem nevěděl v čem je.. zjistil jsem, že jde o packet loss. Providerovi jsem zkoušel několikrát volat a říkal, že zkoušel přehrávat nějaký hardware a že by to mělo být na jeho straně v pořádku. Mohl by mi někdo poradit s opravou toho popř. jestli to nemůže být třeba v mém routeru?

Děkuju za případnou pomoc.

Kroup
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: 13 úno 2017 12:39

Re: Problém s packet lossem

#2 Příspěvek od Kroup »

Kroup píše:Dobrý den,
nedávno jsem tady psal o problému, o kterém jsem nevěděl v čem je.. zjistil jsem, že jde o packet loss. Providerovi jsem zkoušel několikrát volat a říkal, že zkoušel přehrávat nějaký hardware a že by to mělo být na jeho straně v pořádku. Mohl by mi někdo poradit s opravou toho popř. jestli to nemůže být třeba v mém routeru?

Děkuju za případnou pomoc.
ještě jsem zapomněl dopsat, že to není konstantní packet loss, ale nepravidelně třeba jednou za 2-5 minut to vyskočí na 50 na 5 sekund nejde nic dělat a potom to je zase ok.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s packet lossem

#3 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Paketloss je téměř vždy problém providera, příp vaší wifi (jste-li přes ni připojen). V případě problému providera s tím nic nenaděláte, kromě to, že ho na problém upozorníte a pokud jde o wifi, tu může ovlivňovat řada faktorů. Tak jde spíš o nejvhodnější polohu obou koncových stanic (wifi a PC).
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Kroup
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: 13 úno 2017 12:39

Re: Problém s packet lossem

#4 Příspěvek od Kroup »

Jsem připojen přes kabel, takže wifi problém to nebude. Můj provider z nějakého důvodu říká, že je všechno v největším v pořádku, ikdyž každých 5 minut mám deseti sekundový zásek, takže fakt nevím, co s tím mám dělat. Mu se z nějakého důvodu s tím nechce nic dělat a mně už dochází nervy.

Kroup
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: 13 úno 2017 12:39

Re: Problém s packet lossem

#5 Příspěvek od Kroup »

Každopádně díky za pomoc, jenom jste mě potvrdil, že je chyba u něj..

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s packet lossem

#6 Příspěvek od Rudy »

Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno