Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Zmena hesla na facebooku

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
QuickShare
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: 18 črc 2011 10:35

Zmena hesla na facebooku

#1 Příspěvek od QuickShare »

Dobrý deň, zmenil som si heslo na Facebooku, no omylom som sa prihlásil pod starým heslom uvedomil som si to neskôr že vlastne som prihlásený aj zo starým heslom.. keď som sa odhlásil a zadal nove heslo tak nešlo no keď som to skúsil niekoľko krát tak ho zobralo a teraz sa môžem prihlásiť oboma heslami. Ako to je možne?

Dakujem :!: :)

Roidoc
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: 09 srp 2015 10:44

Re: Zmena hesla na facebooku

#2 Příspěvek od Roidoc »

Přihlásit se pomocí dvou hesel je nemožné.

Zkus si ho změnit znova na nějaké jiné a poté vyzkoušet přihlášení přes ty dvě minulé.

QuickShare
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: 18 črc 2011 10:35

Re: Zmena hesla na facebooku

#3 Příspěvek od QuickShare »

Už som tak spravil zdá sa že funguje len to nove. A ako je to nemožne? Veď som to vyskúšal aspoň 20x najprv mi bralo len to staré ale keď som nove zadal asi 3x neúspešne tak potom som sa prihlásil a následne som sa prihlasoval dvoma heslami, bolo jedno ktoré som použil oboje FB akceptoval. Skúšal som to na viacerých počítačoch. Nerozumiem tomu, myslel som že sa mi niekto nabúral účet, ale neviem príde mi to nelogické.

Roidoc
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: 09 srp 2015 10:44

Re: Zmena hesla na facebooku

#4 Příspěvek od Roidoc »

Za celý život jsem se nesetkal s jakoukoli registrací, webem či něčím jiným, kde by bylo možné mít 2 hesla.

Odpovědět