Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Zkratování kontaktů na základní desce od baterie

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Mitn
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 26 pro 2005 11:42

Zkratování kontaktů na základní desce od baterie

#1 Příspěvek od Mitn »

Dobrý den,
jen se chci podělit o takovou zajímavou zkušenost. Včera jsem musel volat na technickou podporu dell - zničeho nic mi přestal jet notebook. Stroj nešel nastartovat. Dneska přijel technik, dovezl novou základní desku, vyměnil ji. Při zkoušce noteboku s novou základní deskou se ukázalo - názor technika od Dellu - že základní deska byla zkratována baterkou. Baterku jsem již musel před půlrokem vyměnit, kvůli ztrátě kapacity - koupil jsem náhradní baterku od Avacomu. Už jste se s něčím takovým setkali, že by neoriginální baterka zkratovala zničeho nic základní desku. Děkuji za odpověď. M

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118272
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkratování kontaktů na základní desce od baterie

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Dosud jsem se s tím nesetkal. V každém případě děkuji za sdělený poznatek. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
etis
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 142
Registrován: 04 úno 2006 10:28
Bydliště: Spojené Žochárske Emiráty

Re: Zkratování kontaktů na základní desce od baterie

#3 Příspěvek od etis »

Pred časom som kúpil baterku. Nejaký čínsky šunt, čo mali v najbližšom obchode, veď zákl. doska prakticky nič nežerie. Asi po 3 mesiacoch baterka kaput, napätie nulové,prakticky skrat, baterka vytečená, doska zaoxidovaná... Nečakal som,ale stať sa môže.
To je moja fotka,len vlasov mám o 1 menej.
Vraj som pre ženy príťažlivý. Ale to mi povedia až teraz??!!!

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118272
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkratování kontaktů na základní desce od baterie

#4 Příspěvek od Rudy »

Jestli myslíte zálohovací baterii k biosu, tak ta pouze udržuje napětí na CMOS čipu (a tím jeho nastavení) a neteče z ní téměř nic. Pokud seženu dávám tam Vartu, nabo Panasonic.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
etis
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 142
Registrován: 04 úno 2006 10:28
Bydliště: Spojené Žochárske Emiráty

Re: Zkratování kontaktů na základní desce od baterie

#5 Příspěvek od etis »

Presne tú. Odber žiadny,ale tá moja vytiekla. Nie moc,možno pol kvapky,ale stačilo to nato aby zaoxidovali kontakty v pätici základnej dosky. Bolo to v pc Asus eee a ten sa veľmi špatne rozoberá.
To je moja fotka,len vlasov mám o 1 menej.
Vraj som pre ženy príťažlivý. Ale to mi povedia až teraz??!!!

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118272
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkratování kontaktů na základní desce od baterie

#6 Příspěvek od Rudy »

To vím, dělám servis. Příště osazujte pouze kvalitní baterie. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět