Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

ERR_CONNECTION_RESET

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: ERR_CONNECTION_RESET

#16 Příspěvek od Márty84 »

Ty zbyle fragmentovane soubory budou body obnovy, s temi system nedovoli programu hybat :-)

E je malinke, myslim, ze tam neni potreba defragmentovat.

Nechal bych CCleaner (pouzivam ho jednou za 14 dnu) a Defraggler (treba jednou za pul roku, nebo ctvrt, zalezi jak s pc pracujete, jestli casto instalujete, odinstalovavate, mazete atd.). Jinak nevim, co vam tam jeste zbylo.
Lucie_Jan píše:mohla bych se ještě poradit, kde a jak co přenastavit?
To se obavam, ze vam takhle na dalku nebudu umet poradit :( Uvidime, treba uz to pobezi :arcisit:


Nemate vubec zac! :) Dneska budu u pc az vecer. Preji krasnou nedeli :bye:
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Lucie_Jan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: 03 čer 2015 21:47

Re: ERR_CONNECTION_RESET

#17 Příspěvek od Lucie_Jan »

Dobrý večer,

ještě jednou Vám strašně moc děkuji!

Nejdřív mi to tady sice nefungovalo, ale bylo to, jak jsme si mysleli, routerem. Nějak mi nešel ani restartovat. Tak jsem humpolácky vyndala router i modem ze zásuvky a zase zapojila.. Pak jsem se zlekla, protože se tomu vůbec nechtělo zpátky, ale pak, to najelo a všechno funguje!!!

Děkuji i za vyčištění a další rady.. jsem ráda, že mám zase na chvíli čisto.. a budu si to snažit udržovat.. :)

Hezký večer,
Lucie

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: ERR_CONNECTION_RESET

#18 Příspěvek od Márty84 »

Dobre ranko.

Tak to moc rad slysim, teda ctu, ze uz to funguje :happy: Sikulkaaa :thumbsup:

Nemate vubec zac, rado se stalo! :)

No a kdyby se vam to nahodou nepovedlo udrzet, vite kde nas najdete ;-)

Mejte se krasne a treba zase nekdy :bye:

:closed:
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Zamčeno