Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Utorkové update Win spôsobujú BSoD,MS ich radí odinstalovat

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
techno2000
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 191
Registrován: 24 črc 2008 17:42
Kontaktovat uživatele:

Utorkové update Win spôsobujú BSoD,MS ich radí odinstalovat

#1 Příspěvek od techno2000 »

Dobry den. Vsede na IT portaloch a blogoch radia ze treba odinstalovat posledne aktualizacie lebo sposobuju BSOD. Mne sa vsak zatial po update nic take nestalo a ntb slape jak predtym.

napr tu: Utorkové aktualizácie Windows spôsobujú BSoD, MS ich radí odinštalovať

Kód: Vybrat vše

http://www.dsl.sk/article.php?article=15965
alebo Aktualizácie môžu poškodiť Windows.

Kód: Vybrat vše

http://www.zive.sk/clanok/97969/aktualizacie-mozu-poskodit-windows-poradime-ako-ho-opravit
a tych sprav je po webe viacej.

Tyka sa to ze vraj len 64bit winow..

Mate nejake ine info k tomu? Fakt ich treba odinstalovat?

dakujem
Obrázek
Obrázek

Eldan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 14 srp 2014 15:36

Re: Utorkové update Win spôsobujú BSoD,MS ich radí odinstalo

#2 Příspěvek od Eldan »

Zdravím,

Pokud aktualizace fungují správně a nezpůsobují žádné problémy, není důvod se jich zbavovat. Doporučuji ale dávat pozor na jakékoliv nestandardní chování systému a pokud se nějaké vyskytne, aktualizace odinstalovat.
Upozorňuji že toto je jen můj osobní názor a nijak nezaručuji jeho správnost. Věřte mi na vlastní nebezpečí.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118196
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Utorkové update Win spôsobujú BSoD,MS ich radí odinstalo

#3 Příspěvek od Rudy »

Tak pokud na to upozorní sám MS, je to bez jakékoli diskuze. Aktualizace, které se "nepovedly", budou určitě v brzku nahrazeny.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
techno2000
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 191
Registrován: 24 črc 2008 17:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Utorkové update Win spôsobujú BSoD,MS ich radí odinstalo

#4 Příspěvek od techno2000 »

ok, pytam sa tu preto vas lebo tym redaktorom na IT weboch nejak neverim? Kedze zatial po instalacii tych spomenutych aktualilazacii nemam ziadne problemy tak staci pouzit bod obnovy? Ci ich treba odinstalovat jednotlivo?

DIK
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118196
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Utorkové update Win spôsobujú BSoD,MS ich radí odinstalo

#5 Příspěvek od Rudy »

Ono to asi bude závislé na konfiguraci PC, já také problémy zatím nemám. Pokud se nic neděje, aktualizace ponechte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
techno2000
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 191
Registrován: 24 črc 2008 17:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Utorkové update Win spôsobujú BSoD,MS ich radí odinstalo

#6 Příspěvek od techno2000 »

Presne. tiez pat mojich znymch nema zadne problemy ale dalsi znamy maju samu BSOD. Tak teda aj ja si ich ziatial ponecham. Dakujem
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118196
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Utorkové update Win spôsobujú BSoD,MS ich radí odinstalo

#7 Příspěvek od Rudy »

Není zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno