Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

ntuser.dat

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Assira
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: 03 říj 2013 22:04

ntuser.dat

#1 Příspěvek od Assira »

Dobrý den, po vyčištění počítače podle vašeho návodu mi v různých složkách zůstaly podivné poloprůhledné ikony. Některé jsem smazala, protože to byly jen zástupci složek, ale také se objevily ikony typu ntuser.dat ap. Vím, že je nemám mazat, ale nedalo by se to nějak vymyslet tak, aby mi z těch složek zmizely nebo se alespoň zneviditelnily? Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
Mc_Murphy
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6706
Registrován: 03 lis 2008 15:55
Bydliště: Plzeň [ZČ]
Kontaktovat uživatele:

Re: ntuser.dat

#2 Příspěvek od Mc_Murphy »

Zdravím. :162:


Tohle by mělo zabrat:
  • V nabídce Start napiš do vyhledávacího pole Možnosti složky a stiskni klávesu [Enter]. Případně v nabídce Start klepni na položku Počítač.
  • Ve spuštěném Průzkumníkovi stiskni tlačítko [Uspořádat] a poté klepni na příkaz Možnosti složky a hledání.
  • V dialogu Možnosti složky zvol záložku Zobrazení.
  • V části Upřesnit nastavení najdi položku Skryté soubory a složky a přepínač nastav na volbu Nezobrazovat skryté soubory a složky.
  • Kousek nad tím je také řádek Skrýt chráněné soubory operačního systému (doporučeno) - ujisti se, že je zafajfkovaný.
  • Nastavení potvrď stiskem tlačítka [OK].
Obrázek-Obrázek
Obrázek-Obrázek

  • ... I'm moving on, I'm moving on, I'm moving on by the Spirit.
    • You gave me love, I've found my identity, found my identity.

    I'm moving on, I'm moving on, I'm moving on by the Spirit.
    • You gave me hope, I've found my identity in Christ...

Assira
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: 03 říj 2013 22:04

Re: ntuser.dat

#3 Příspěvek od Assira »

Moc děkuji, vše zmizelo :-) Chci se ještě zeptat, mám permanentní problém s google chrome - pořád mi padá. Už jsem zkoušela všechny návody a postupy, co jsem našla na internetu (odstranit historii procházení, přejmenovat složku default, odvirovat počítač, zakázat pluginy...). Už vážně nevím, co s tím Neměl by jste nějaký typ?

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: ntuser.dat

#4 Příspěvek od Pavuk29 »

Kym vam kolega odpovie, mozete zatial skusit Firefox. :?:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Odpovědět