Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Co je to za složky ?!

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
R.O.B.I.N007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 08 zář 2010 18:48

Co je to za složky ?!

#1 Příspěvek od R.O.B.I.N007 »

Nevím kde se mi na disku berou tyhle složky ale zdá se mi jakoby neustále přibývali a nevím díky čemu, rád bych se jich zbavil ale normálním způsobem smazat nejdou po rozkliknutí nějaké té složky tam je v ní dalších třeba i dvacet složek které jsou pojmenovány jako 1028, 1029 atd..někde jsou jen dvě někdě je jich víc, ale kde se berou a jak se jich zbavit to netuším :?:
Přílohy
složky.JPG
složky.JPG (67.42 KiB) Zobrazeno 1404 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Co je to za složky ?!

#2 Příspěvek od Rudy »

Složky, které jsou pojmenovány třeba 0c927af....... jsou zbytky po aktualizacích. Quoobox je záloha ComboFixu a zbytek systémové.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

R.O.B.I.N007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 08 zář 2010 18:48

Re: Co je to za složky ?!

#3 Příspěvek od R.O.B.I.N007 »

Aha, no jednu aktualizaci mám připravenou k instalaci (dole mi to hlásí žlutej štít) ale ta aktualizace mi nejde nainstalovat :turned: nevím proč, ale pokaždý když vypínám PC tak mi to píše že se vypne až po aktualizaci ale stejně se nikdy nenainstaluje, když zapnu PC pořád se mi tm hlásí ale nelze jí nainstalovat..Jinak docela mě tam ty složky překáží ale to se nedá nic dělat s tím asi :?:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Co je to za složky ?!

#4 Příspěvek od Rudy »

Někdy se aktualizace nenainstaluje jen proto, že nemá co aktualizovat (akzualizovatelná část systému zkrátka chybí). Týká se to třeba NET.Framework v případě verze, kterou v PC nemáte. Takovou aktualizaci jednoduše zakažte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

R.O.B.I.N007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 08 zář 2010 18:48

Re: Co je to za složky ?!

#5 Příspěvek od R.O.B.I.N007 »

Jo taghlee, rozumim :) Dost mě to štvalo že se o to ten PC pořád pokoušel :) Ještě musím najít kde se to v těch mých Xpčkách nastavuje taghle konkrétněji

Uživatelský avatar
PATWIST
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 160
Registrován: 30 pro 2006 16:27
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Co je to za složky ?!

#6 Příspěvek od PATWIST »

Skúsťe kliknúť na ten Windowsácky šťít a tam to odčiarknuť.
Naposledy upravil(a) PATWIST dne 08 srp 2011 09:29, celkem upraveno 1 x.
Antivírusový program zdarma Avast :glasses: (aj pre mobil)
Pre pohodlné prehliadanie webu použite Google Chrome (Opera pre mobil)
Pre jednoduché vyčistenie systému použite CCleaner (1Tap Cleaner pre mobil)
Aktualizácia programov v PC pomocou FileHippo update checker
Vynikajúci program na údržbu PC na 15 dní zdarma TuneUp Utilities (CZ)
Počítač: MS Windows XP 32-bit, AMD Athlon 64 Processor 3200+ @ 2 GHz, 4 GB RAM, ASUS EAH6670 Series, 1 GB
Notebook: MS Windows 7 Professional 64-bit, Intel Core i5-2410M CPU @ 2.30GHz, Turbo boost až 2.90GHz, 4 GB RAM, Intel HD Graphics 3000 & nVIDIA GeForce GT 540M Cuda, 1 GB

R.O.B.I.N007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 08 zář 2010 18:48

Re: Co je to za složky ?!

#7 Příspěvek od R.O.B.I.N007 »

Už to mám díky za radu :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Co je to za složky ?!

#8 Příspěvek od Rudy »

Za oba: Nemáte zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět