Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

SIM vypnuta

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
jerrysek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 11 črc 2010 18:14

SIM vypnuta

#1 Příspěvek od jerrysek »

zdravím všechny :)

nedávno mi zblbnul mobil, chudák starý, a nevzal mi vůbec PIN. napoprvé nic, tak jsem ho zkusila zadat ještě jednou a dávala jsem si při tom pozor, aby byla čísla správně za sebou, aby se nestalo, že se třeba překliknu. ani jeden ze tří pokusů se nepovedl, objevilo se "SIM blokována" a chtělo to po mě PIN1. opět bylo zadáno několikrát správné číslo, ale po několika pokusech, kdy jsem zkoušela i číslo, které
tam bylo ještě pár dní předtím, se na displeji objevilo oznámení "SIM vypnuta".

hned ráno jsem navštívila nejbližší velkou prodejnu O2, kde chtěli vědět tel. číslo SIM karty a kolik je na ní kreditu. následně mi slečna oznámila, že se s tím už nedá nic udělat, že mám smůlu.

nejde mi o SIM kartu jako takovou (už mám jinou), ale o všechny kontakty, které na ní byly uloženy. téměř 250 čísel, včetně těch, které neseženu, protože na spoustu lidí jiný kontakt nemám.

nevíte někdo, jestli s tím jde ještě něco udělat?

díky moc za odpovědi!

iwigirl
VIP
VIP
Příspěvky: 331
Registrován: 25 dub 2005 18:27
Bydliště: Praha-Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: SIM vypnuta

#2 Příspěvek od iwigirl »

Ahoj, nejsme fórum, zabývající se mobilními telefony, obrať se například na www.mobilmania.cz.
:arrow: Chcete se stát vzorným návštěvníkem? Podrobnosti naleznete ZDE.
:arrow: VIRY řešte zde na fóru, pokud máte technický dotaz či dotaz související s chodem fóra, pište na iwi(zavináč)forum.viry.cz
:arrow: pomohla Vám moje rada? podpořte fórum smskou, přes SuperCash nebo nově přes PayPal :)
__________________________________________

Zamčeno