Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Aktualizace ve W10

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
vev
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 202
Registrován: 30 črc 2009 17:50

Aktualizace ve W10

#1 Příspěvek od vev »

Zdravím,
prosím o radu. Mám nový notebook Lenovo a postupně si jej nastavuji. Ráda bych se zeptala na nastavení aktualizací ve Start - Aktualizace a zabezpečení. Vše důležité by mělo být aktuální (viz obrázek v příloze). Nabízí mi to nějaké volitelné aktualizace. Doporučujete je také nainstalovat?
A ještě jedna otázečka: aktualizace aktualizuji ručně, vždy to projedu, zda je něco nového a pak dám ručně aktualizovat. Nejde někde nastavit, aby mi ntb hlídal aktualizace sám? Nechci, aby je sám instaloval bez mého svolení, ale když budou nějaké nové aktualizace k dispozici, aby mě na to aspoň upozornil.
Ve starém ntb (windows 7) jsem tuto možnost našla, tady v tom novém (windows 10) ne, takže zatím aktualizuji ručně...
Děkuji za radu. :-)
Přílohy
aktualizace.png
aktualizace.png (222.28 KiB) Zobrazeno 1957 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace ve W10

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Volitelné aktualizace nejsou z hlediska bezpečnostního důležité. Obvykle se neinstalují, jsou to téměř vždy nějaké doplňky systému. Podrobnosti se dovíte po rozkliknutí "zobrazit všechny volitelné aktualizace", popřípadě na Google.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

vev
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 202
Registrován: 30 črc 2009 17:50

Re: Aktualizace ve W10

#3 Příspěvek od vev »

Dobře, takže není nutné je instalovat. :-) Skvělé, díky moc! :-)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace ve W10

#4 Příspěvek od Rudy »

Rádo se stalo! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace ve W10

#5 Příspěvek od Rudy »

:)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět