Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

windows 10 ssd disk svazek 1/ 4 spouštění

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
dj-paja
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 412
Registrován: 16 úno 2012 12:30

Re: windows 10 ssd disk svazek 1/ 4 spouštění

#16 Příspěvek od dj-paja »

Ahoj,tak nvim co je rychlejší jestli toto či nová instalace co bys doporučil ? pokud odpojim ty všechny disky načtou opět zůstanou na nich data.Co se týká toho ssd tak,potom by jsem měl systém spouštět normálně?,až bych připojil ten disk,kde byl původně vyndows 10 načte respktive půjde mám na něm soubory díky.Ta složka old sys,je na ssd.

dj-paja
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 412
Registrován: 16 úno 2012 12:30

Re: windows 10 ssd disk svazek 1/ 4 spouštění

#17 Příspěvek od dj-paja »

Ahoj,zkoušel jsem to co jsi mne řikal odpojil,jsem hdd nechal pouze ssd disk připojený s os vindows 10
přikládám odkaz s hlášením co dále,jelikož operaci nelze dokončit tak,jak by se měla díky.

https://imgur.com/a/445vPpX

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4399
Registrován: 30 pro 2013 22:29
Bydliště: Bratislava

Re: windows 10 ssd disk svazek 1/ 4 spouštění

#18 Příspěvek od Conder »

Odpojením diskov samozrejme nedochádza k strate dát. Práve naopak, odpojenie ostatných diskov je potrebné preto, aby sa tieto kroky nedotkli žiadneho iného disku okrem SSD s Windowsom.

Tie tri príkazy boli zle napísané, preto tá chyba. Na tej fotke bol napísaný príkaz "boofrec", ale správne to má byť "bootrec" (s T) a tiež pred lomítkom musí byť medzera:
bootrec /fixmbr
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

dj-paja
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 412
Registrován: 16 úno 2012 12:30

Re: windows 10 ssd disk svazek 1/ 4 spouštění

#19 Příspěvek od dj-paja »

Ok tak,to se omlouvám,za mou chybu dám vědět zítra díky.

dj-paja
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 412
Registrován: 16 úno 2012 12:30

Re: windows 10 ssd disk svazek 1/ 4 spouštění

#20 Příspěvek od dj-paja »

Co s týka,odpojení ,,fizicky,,disků HDD stačí odpojit pouze od napájení či ještě od základní desky nutno odpojit díky.

dj-paja
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 412
Registrován: 16 úno 2012 12:30

Re: windows 10 ssd disk svazek 1/ 4 spouštění

#21 Příspěvek od dj-paja »

Tak napsalo to jako uspěšné,ale sytém os nenaběhl objvila,jse tato hláška co stím tedy? an operating systm wasnt found.Try disconnecting any drivers that dont contain ao operating system /operační systém nebyl nalezen. Zkuste odpojit všechny ovladače, které neobsahují operační systém.

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4399
Registrován: 30 pro 2013 22:29
Bydliště: Bratislava

Re: windows 10 ssd disk svazek 1/ 4 spouštění

#22 Příspěvek od Conder »

Tie ostatné disky treba odpojiť práve od základnej dosky.

Spusti znovu z USB flashdisku inštalátor Windowsu 10 a klikni na Ďalej -> Oprava systému -> Riešiť problémy -> Oprava systému pri spustení.
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

dj-paja
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 412
Registrován: 16 úno 2012 12:30

Re: windows 10 ssd disk svazek 1/ 4 spouštění

#23 Příspěvek od dj-paja »

Tak už to,je ok díky zeptám se pokud bych chtěl využívat tedy ten druhy disk/hdd který,jsem odpojoval tedy mohu ho využívat v pořádku na data případně z formátovat, v případě potřeby.Jelikož mám na ssd disku,již windows 10 je,to tak tedy.Ta složka windows old která,je na ssd disku co s ní mám ji tam nechat,či smazat díky.

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4399
Registrován: 30 pro 2013 22:29
Bydliště: Bratislava

Re: windows 10 ssd disk svazek 1/ 4 spouštění

#24 Příspěvek od Conder »

Áno, ostatné harddisky je už možné pripojiť a samozrejme normálne používať alebo aj sformátovať.

Zložku Windows.old by malo byť možné odstrániť takto: štart -> napíš "cleanmgr" -> klikni pravým na Čistenie disku a potom na Spustiť ako správca -> potvrď výber disku C: -> počkaj na dokončenie skenu -> označ možnosť "Predchádzajúce inštalácie systému Windows" a spusti čistenie.
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

Odpovědět