Stránka 1 z 2

Změna vizualizace win XP

Napsal: 27 srp 2005 18:39
od Frost
Chtěli by jste trochu vyměnit skin vašich XP?? není problém. Stačí si stáhnout multipatcher, nebo použít styleXP (shareware)

zde je na něj odkaz

Kód: Vybrat vše

http://arcisit.wz.cz/UXTheme%20Multi-Patcher%20(Neowin%20Edition)%204.0.rar
1.Po stažení je potřeba jej otevřít v nějakém archivovacím programu (winrar, winace apod.)
2.Nyní zde máte jen instalační proces, spuste jej a nainstalujte. Restartuj te PC. Pokud si windows bude chtít nahradit nové knihovny starýmy tak to stornujte!!
3.Pokud vlastníte nejaké téma stačí jej zkopírovat do adresáře Windows/resources/themes. Pokud ne tak si nějaký stáhnete z odkazu níže a obsah složky zkopírujte do zminovaného adresáře .Motiv změníte takto Ovládací panely>zobrazení>vzhled ted jen zbývá vybrat jeho jméno a dát OK nebo použít.

Pár linku kde najdete Themes
http://www.deviantart.com/
http://themexp.org/ Upozornění!! v archívu se stylem muže být i nejaký adware!!

pokud by vám taková grafické zobrazení winXP bylo málo, lze použít i náhražku za explorer.exe, jeho jméno je aston, stáhnout jej můžete na www.astonshell.com ,temáta jsou propracovanější. Pokud chcete více informací o této aplikaci najdete je zde:
http://www.pcsvet.cz/art/article.php?id ... arch=Aston

Napsal: 04 črc 2006 13:21
od Big_G
A co takhle nějaký převaděč formátu windowBlinds na .theme > ten by nebyl?

Napsal: 12 črc 2006 13:00
od BasSmx
Jo takovej převaděč by se mi taky hodil... nemáte někdo ?? :(

Napsal: 13 črc 2006 21:53
od james008
BasSmx píše:Jo takovej převaděč by se mi taky hodil... nemáte někdo ?? :(
Neexistuje prevadec... bud win blinds ci theme...
Ovsem mit theme s uxpatchem je temer stejne s pouzitim win blinds....

ux patch ovsem nahrazuje soubor uxtheme a to muze v nekterych konfiguracich
zbusobit nenajeti sys... ac jsem to nepotkal.....

http://www.softpedia.com/get/Desktop-En ... inal.shtml

Napsal: 14 črc 2006 06:43
od BasSmx
Já to dělám jinak já mám TuneUp Utilities 2006 a stačí když stáhnu něco z http://www.deviantart.com/ a pak si to nastavím pomocí toho TuneUp :wink:

Napsal: 14 črc 2006 10:30
od Big_G
No, jde mi o to, že jsem našel sqělé téma, jenže pro windowsBlinds.
Tak jsem to chtěl převést na .theme, aby nemusel běžet. Stejně je to jen trial.

Napsal: 06 zář 2006 18:40
od Lune et loup
Okrem Aston shellu existuje i dalsi zaujimavy shell: Blackbox. Blackbox existuje vo viacerych mutaciach (bbLean, xoblite, Bluebox), pre ktore je dostupnych mnozstvo roznych stylov (vid. galeria). Tvorba vlastneho stylu taktiez nie je prilis zlozita, ale zaujme hlavne pokrocilejsich uzivatelov Windows, ktori maju graficke citenie a radi experimentuju. Vdaka KEO, ze si ma nan upozornil. Obrázek

Napsal: 15 led 2007 22:05
od Trident
Nevím jaké kdo má zkušenosti, možná někoho popudím, ale dovolil bych si varovat před Window Blinds. Jedná se o program dosti agresivní a s nevypočitatelným dopadem. Na mne po stažení a instalaci komp udělal dlouhý nos, a naběhl už jen do nouzové režimu. Musel jsem obnovit PFK.
Na foru Slunečnice jsem se dočetl. že jsem byl jedním z mnoha... Ovšem.. V rámci objektivity, našlo se i pár lidí, kterým to šlapalo celkem vzorně. Takže... Třeba budete mít štěstí... Mnoho z nás ho nemělo.. :cry:

Napsal: 15 led 2007 22:13
od james008
Trident píše:Nevím jaké kdo má zkušenosti, možná někoho popudím, ale dovolil bych si varovat před Window Blinds. Jedná se o program dosti agresivní a s nevypočitatelným dopadem. Na mne po stažení a instalaci komp udělal dlouhý nos, a naběhl už jen do nouzové režimu. Musel jsem obnovit PFK.
Na foru Slunečnice jsem se dočetl. že jsem byl jedním z mnoha... Ovšem.. V rámci objektivity, našlo se i pár lidí, kterým to šlapalo celkem vzorně. Takže... Třeba budete mít štěstí... Mnoho z nás ho nemělo.. :cry:
slape v posledni verzi velice vzorne :-)

Napsal: 15 led 2007 22:18
od Trident
No.. už je to pár měsíců..
Ale skutečnost, že jedu stále na dvoulitrech ( a beta-vistě), svědčí o tom, že jsem konzervativní individuum a snad již ani experimentovat nebudu.. Máme doma čtyři PeCky, do třech nám nacpalo XPčka a já jedu stejně na vzhledu 2K.. Nemyslím, že bych ještě někdy se vzhledy koketoval.. (Ale na Aero se těším..)

Napsal: 15 led 2007 22:20
od james008
Trident píše:No.. už je to pár měsíců..
Ale skutečnost, že jedu stále na dvoulitrech ( a beta-vistě), svědčí o tom, že jsem konzervativní individuum a snad již ani experimentovat nebudu.. Máme doma čtyři PeCky, do třech nám nacpalo XPčka a já jedu stejně na vzhledu 2K.. Nemyslím, že bych ještě někdy se vzhledy koketoval.. (Ale na Aero se těším..)
No sou pripady kdy klasik win slape nejlip... ja mam ovsem jen na JEDNOM domacim pc win blinds ktery v posledni verzi akceleruje okna pres radeon tak proc ne ze? :-))

Napsal: 09 úno 2007 16:44
od Classic2413WLMi
Lune et loup píše:Okrem Aston shellu existuje i dalsi zaujimavy shell: Blackbox. Blackbox existuje vo viacerych mutaciach (bbLean, xoblite, Bluebox), pre ktore je dostupnych mnozstvo roznych stylov (vid. galeria). Tvorba vlastneho stylu taktiez nie je prilis zlozita, ale zaujme hlavne pokrocilejsich uzivatelov Windows, ktori maju graficke citenie a radi experimentuju. Vdaka KEO, ze si ma nan upozornil. Obrázek
skadial by sa to dalo stiahnut a ako sa chova pod WIN ? ja pouzivam linuv a tam Flubox diata Blackbox no mam aj win xp na hry a tak
chcem len vediet ci to uplne zrusi okna alebo to len bezi nad nimi a aka je kontabylita z ostatnymi programmi ?!! a hlavne chcem vediet o zatazeni systemu grafiky a pod dakujem

Napsal: 09 úno 2007 21:00
od Big_G
WindowBlinds funguje naprosto bez problému (v5.0 build 49). Jediný problém nastává při přepnutí uživatele nebo přehlášení (nevím, zda je to způsobeno tím, že druhý uživatel nemá WB zavedeny, nebo to dělá vždy). V této situaci se zobrazují příliš velké ikony v taskbaru a je mnohem větší řádkování v textu. Jinak ale i tak pracují bez problému.

Napsal: 09 úno 2007 21:02
od Big_G
4 Classic2413WLMi: Protože bylo napsáno, že se jedná o shell, tak to zruší okna úplně.

Re: Změna vizualizace win XP

Napsal: 08 bře 2007 17:41
od Čarls
Co takle jedno oficialní od mikrosoftu
http://www.stahuj.cz/uprava_plochy/tema ... for-winxp/