Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

nejde mi zvuk

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
pet.roses
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 18 kvě 2009 13:48

nejde mi zvuk

#1 Příspěvek od pet.roses »

Ahoj mám problém s pc.přeinstalovala jsem OS a nejde mi zvuk.mám pc z druhé ruky a bohužel nemám cd k základní desce,ale píše mi to že to nainstalované je,ale prostě nejde,ani nemám ikonku repráčku na liště.něco v tom pc chybí,když si dám správce zařízení tak mi ukazuje že mu chybí 3 další zařízení.nevím cco s tím,pc nerozumím.pomůžete mi prosím,dáme to nějak dohromady?Petra :???:

caRrrnifex.
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 236
Registrován: 31 črc 2008 20:21

Re: nejde mi zvuk

#2 Příspěvek od caRrrnifex. »

zdravim

pokud se dostanete na internet, stahnout, nainstalovat, spustit Belarc Advisor --> v uvodnim okne "Yes" (kontrolovat definice) --> OK --> v otevrenem okne prohlizece nejdrive vse oznacit (Ctrl+a) a kopirovat (Ctrl+c) --> otevrit Poznamkovy blok --> vlozit obsah schranky (Ctrl+v)

!!! DULEZITE !!!
v otevrenem okne Poznamkoveho bloku umistit kurzor mysi nahoru na zacatek dokumentu --> stisknout kombinaci klaves Ctrl+f --> do pole pro vyhledavani vlozit "Software Licenses" (bez uvozovek!!!) --> tl. Najit dalsi --> po druhem stisknuti tl. Najit dalsi se dostanete na odstavec, ktery obsahuje seriove cisla Vami nainstalovaneho softwaru --> cely tento odstavec prosim smazat!!! --> pak ulozit soubor a upload na web (odkaz pro stazeni vlozit zde)

pokud nemate k internetu pristup, budete muset zjistit oznaceni zakladni desky rucne

pet.roses
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 18 kvě 2009 13:48

Re: nejde mi zvuk

#3 Příspěvek od pet.roses »

dobrý den,tak snad jsem to vše udělala správně :oops: http://leteckaposta.cz/441793178

caRrrnifex.
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 236
Registrován: 31 črc 2008 20:21

Re: nejde mi zvuk

#4 Příspěvek od caRrrnifex. »

spravne ;)

ovladace zakladni desky stahnete zde --> zvolit moznosti podle obrazku --> tl. Search --> v okne pro vyber operacniho systemu zvolit WinXP --> SearchObrázek

jednotlive ovladace stahnout, ulozit do pc, rozbalit, nainstalovat

pet.roses
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 18 kvě 2009 13:48

Re: nejde mi zvuk

#5 Příspěvek od pet.roses »

ahoj,tak nainstalované to mám.dokonce i ikonka repráku je,chyby už nikde nejsou,teda mi to nic neukazuje,dokonce to windows media player přehrává,ale nejde žádný zvuk.už jsem nějak zoufalá,zda to půjde.jinak děkuji moc za ty předešlé pomoce.

pet.roses
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 18 kvě 2009 13:48

Re: nejde mi zvuk

#6 Příspěvek od pet.roses »

jooo,na něco jsem někde klikla a ono to funguje.mooooooooc děkuji.bez vás bych si nevěděla rady.Přeji krásný den Petra

caRrrnifex.
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 236
Registrován: 31 črc 2008 20:21

Re: nejde mi zvuk

#7 Příspěvek od caRrrnifex. »

rado se stalo ;)

pekny a ted uz i hlasity den i Vam :)

pet.roses
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 18 kvě 2009 13:48

Re: nejde mi zvuk

#8 Příspěvek od pet.roses »

jo to bude hlasitá noc :lol: mám radost,po měsíci jsem se k tomu dostala,hold nebyl čas :?: ještě jednou moc děkuji.jste fakt dobrý takto pomáhat.mějte se hezky a buď někdy jindy,ale raději asi ne :lol:

Bufi
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 51
Registrován: 03 led 2010 20:06

Re: nejde mi zvuk

#9 Příspěvek od Bufi »

Dobrý den, mám podobný problem akorat ja jsem odinstaloval Spravce zvuku realtek HD a znovu nainstaloval a zvuk nejde sem zoufalý a nevím co dal prosím o pomoc

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: nejde mi zvuk

#10 Příspěvek od Čarls »

Takže stahnout http://www.cpuid.com/cpuz.php spustit druhá záložka výrobce ZD a typ ZD sem
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Odpovědět