Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nejde instalovat WIN 7

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
zonet
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 5
Registrován: 12 úno 2019 01:16

Nejde instalovat WIN 7

#1 Příspěvek od zonet »

Zdravím všechny co jsou tady.

Prosím, umí mi někdo poradit?

Koupil jsem noťas Sony Vaio a byl tam Win 10, ale ten moc nemusím... Tak jsem tam chtěl dát Win 7 co mám na CD, ale ten NE a NE přeinstalovat, tak jsem tam pomazal nějaké soubory z disku, ale nevím co přesně. /To CD s Win 7 mám 5let a cca 1rok zpátky jsem v jiném noťasi instaloval Win 7 úplně bez problémů./
Pak to již šlo, ale jak jsem začal instalovat nový soft já lama jsem dal formátovat disk C a taky D a poté mi to sice instalovat vždy začne, ale kopírování souborů Windows proběhne moc rychle cca 1-2 sekundy a pak začne rozbalovat soubory systému Windows a pak se to vždycky sesype a nezapomene napsat hlášku:
"Nelze instalovat požadované soubory. soubor může být poškozený nebo chybět. Ujistěte se, že jsou k dispozici všechny soubory požadované pro instalaci a restartujte instalaci. Kód chyby: 0x80070017 "
A takhle to píše pořád dokola. Chci tam dostat Win 7 Ultimate, ale ten se jednou sesype při rozbalování 0% za několik sekund, jindy na 30%, jindy na 42% a nejvýše na 57% po několika minutách... Pak jsem tam chtěl nacpat professional a taky to samé jenom tady se dostal při rozbalování nejvýše na 89% a pak se znova sesypal a napsal taky:
"Nelze instalovat požadované soubory. soubor může být poškozený nebo chybět. Ujistěte se, že jsou k dispozici všechny soubory požadované pro instalaci a restartujte instalaci. Kód chyby: 0x80070017 "
A vždycky se instalace zruší...
Přes obnovu systému to taky nejde... mám takový pocit, že tam již nejsou ovladače podle velikosti disků:
Místní disk (C:) 86,2 MB volných z 99,9 MB
Místní disk (D:) 465 MB volných z 465 MB
Boot (X:) 28,3 MB volných z 30,7 MB
Noťas pri spouštění pokud tam není CD napíše na černé obrazovce hlášku "Chybí BOOT MGR stlačte Ctrl+Alt+Del" a nic dál nejde... a když to tak resetnu tak se resetne a napíše to znova a dokola ...
Když tam je CD začne instalovat, ale pak se vždycky sekne jak jsem výše psal.
Zkoušel jsem to taky přes USB, stáhnul jsem Win 7 ISO a vůbec nic to nedělá /i když jsem nastavil BOOT priority na external device a enabled/ otevřu to jenom přes obnovu systému (v noťasu ale musí být instalační CD WIN 7 jinak se tam nedostanu) a pak když to chci otevřít dál napíše "Zadané umístnění neobsahuje informace o vašem hardwaru."

Nevíte pleas někdo co s tím ?

Děkuji za každou dobrou radu.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde instalovat WIN 7

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Hlavně by mne zajímalo, zda máte ten Win7Ultimate legální.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

zonet
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 5
Registrován: 12 úno 2019 01:16

Re: Nejde instalovat WIN 7

#3 Příspěvek od zonet »

Ten Win7 ultimate je legální.
Legální mám taky Vistu, ale nemám k ní již cd, jen kód.
Předtím mi instalace toho ultimate šla vždycky a na poprvé ale ted ne a ne ani po 20-té.... možná jsem ho někde škrábnul, ale žádná větší rýha tam není.
A ten iso WIN 7 ultimate co jsem ted stáhnul,
https://tb.rg-adguard.net/dump.php?p=2& ... lang=sk-SK
ten taky nejde instalovat přes Usb.
Všechny přece nemůžou být v péčku. Nebo?
Nějaké řešení?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde instalovat WIN 7

#4 Příspěvek od Rudy »

xxx píše:Nejprve bych začal stažením operačního systému přímo od výrobce.

https://www.microsoft.com/cs-cz/softwar ... d/windows7
Asi tak.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

zonet
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 5
Registrován: 12 úno 2019 01:16

Re: Nejde instalovat WIN 7

#5 Příspěvek od zonet »

To jsem zkoušel a Win7 ale ani Vista po zadání kódu nechce nic stáhovat prý je neplatný.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde instalovat WIN 7

#6 Příspěvek od Rudy »

Platnost kódu budete muset vyřešit s tech. podporou MS. S tím my nic nenaděláme.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

zonet
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 5
Registrován: 12 úno 2019 01:16

Re: Nejde instalovat WIN 7

#7 Příspěvek od zonet »

Platnost kódu řeším s Microsoftem!!!!!! Je mi to jasný, že ne s váma snad nejsem až na tolik dementní!!!!!!!! Ale nechce se mi měsíc čekat lež se ti šmejdi rozkývaj...
Potřebuju ten notebook rozchodit dřív.
Poprosil bych nějaké normální nápady? díky

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde instalovat WIN 7

#8 Příspěvek od Rudy »

Tak to asi budete muset. Bez platného kódu nenainstalujete nic. Alespoň ne legálně. Pokud chcete instalovat nějaký nelegál, naše fórum vám k dispozici určitě nebude.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

zonet
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 5
Registrován: 12 úno 2019 01:16

Re: Nejde instalovat WIN 7

#9 Příspěvek od zonet »

Ten kód je pro aktivaci platný! Lincenci vždycky aktivoval, jenom na stánkách Mikrosoftu se ted tváří jako neplatný! Nechápu, že je za to ještě nějaký amík nezažaloval, ale zřejme je to takový monopol, že to raděj nikdo ze soudu nechce řešit.
Za dobrou radu bych vás býval podpořil, ale za takovéto dementní zvratky vám dám leda tak HOVNO!
A m.j. nejste náhodou v IT sféře jeden z těch hajzlů co dělaj software k nějakému antiviru???
Protože musím napsat, že když jsem měl nainstalován antivir tak každé cca 2 měsíce počítač pravidalně ZAVIROVÁN !!!! A to jsem neměl jeden!
Zajímavé, že ted frčím úplně bez antiviru a záhadně za 2 roky můj PC nebyl zavirován ani jednou !!!
A klidně mě z fora vyražte na KOKOTY nebudu mít náladu nikdy!
Ale když moje příspěvky zmažete udělám vám reklamu kde budu moct, ať normální lidi vidí, co jste tady za dementy!

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde instalovat WIN 7

#10 Příspěvek od Rudy »

Chcete-li nás urážet, poslužte si. My vám dáme ban a nemusíme se vůbec bavit. Nejste první ani poslední, s kým jsme za podobné jednání vyběhli! Opravdu nemám chuť se s vámi bavit, když nepochopíte, že PC má viditelně problém s instal. médiem, potažmo při stažení nového dokonce s kódem. Tohle je neřešitelná věc zde na fóru. Doporučení ke stáhnutí nové instalačky jsme vám dali proto, aby bylo jasné, kde ten problém je.
zonet píše:A klidně mě z fora vyražte na KOKOTY nebudu mít náladu nikdy!
To si pište, že vyrazíme. Máme tu dost slušnějších klientů
zonet píše:Ale když moje příspěvky zmažete udělám vám reklamu kde budu moct, ať normální lidi vidí, co jste tady za dementy!
Nevyhrožujte, my to umíme taky.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět