Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Instalace win 10 z usb

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
franni
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 163
Registrován: 19 kvě 2009 18:55
Bydliště: žďár u mnichova Hradiste

Instalace win 10 z usb

#1 Příspěvek od franni »

Zdravim,,po napadeni Ransomware v mem pc,,jsem se rozhodl pro cistou instalaci,na strankach Mrkvosoftu jsem si stahnul na usb disk win 10..Instalace by mela byt na disk ssd Samsung evo...zavadeci obrazovka v poho,,vyber jazyka,,rozdeleni disku...po 10 % nahravani,,ci kopirovani se objevuje hlaska "nelze instalovat pozadovane soubory..ujistete se ze jsou k dispozici vsechny soubory pozadovane pro instalaci,a restartujte instalaci...kod chyby 0X800025D...hledal jsem kod chyby...bylo psano ruzne chyby,,,muze to byt flashka,,disk....disk je novy ten to nebude,,,tak jsem vyzkousel instalaci primo z disku ssd samsung,,kdy jsem prekopiroval instalaci na tento disk a v programu EasyBCD jsem zavedl cestu pro instalaci,,,bohuzel ta sma chyba...dnes tu mam jeste jednu flash,tak to zkusim s ni....pokud by byl nejaky napad co s tim,,budu rad za Vase napady a postrehy...diky

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace win 10 z usb

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Toto je spíše otázka pro tech. podpru MS, než pro nás, jako bezpečnostní fórum. Zkuste postupovat podle tohoto návodu: https://translate.googleusercontent.com ... xn7qkGlNUg .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

franni
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 163
Registrován: 19 kvě 2009 18:55
Bydliště: žďár u mnichova Hradiste

Re: Instalace win 10 z usb

#3 Příspěvek od franni »

Tak jsem si říkal s tím nadpisem že by to mohlo být podobné,,vše dělám do bodu 14....pak to hodí chybu,,jak už jsem psal,,zkusim 7mi z DVD a uvidím,,ale ty zas nebudou umět slot M2...tak budu muset asi přes USB tam šlehnout ovladač...

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace win 10 z usb

#4 Příspěvek od Rudy »

Zkuste to, uvidíme.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

franni
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 163
Registrován: 19 kvě 2009 18:55
Bydliště: žďár u mnichova Hradiste

Re: Instalace win 10 z usb

#5 Příspěvek od franni »

nakonec to dopadlo ze jsem to sjel z dvd...tak z usb to stejne neslo...3ti flash nic...nakonec jsem to nevydrzel a nasel jsem dvd....behem 30ti minut vse inastalovane...je divne ze to nejde z usb...no pro me to vyresene neni,,ale uz se tim zabyvat nebudu,,pokud chcete zamknete..diky

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7257
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Instalace win 10 z usb

#6 Příspěvek od altrok »

Tu instalační flashku jste si vytvářel na PC napadeném ransomwarem? Zajímalo by mě, kdybyste použil flashku vytvořenou v čistém PC a poprvě ji zapojil do vypnutého napadeného PC (aby ji potenciální malware nestihl upravit), aby se z ní rovnou bootovalo a aby nepřišla do styku s "nakaženým" OS.
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

Odpovědět