Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Po zapnutí win 10 nic nejde spustit.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Xar.dar
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: 27 led 2015 05:20

Po zapnutí win 10 nic nejde spustit.

#1 Příspěvek od Xar.dar »

Zdravím po zapnutí pc naběhne win 10 přihlasím se a jediné co se načte je Nvidia.Přestali fungovat veškeré aplikace(Aplikace nejde spustit kod chyby,same dll různých typu.)Diskord,steam, streamlabs OBS.všechny pc hry.nejde kliknout na start abych restartoval /vypnul pc. jediné co funguje je mozila. :-( prosím o pomoc nechci zase travit patek tím že musím preistalovat cele pc a stahovat 250GB her.Otec parkrát použil mé pc ale vše vždy fungovalo hrál jen GTA 5,a další hry. prosím pomoc. :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Po zapnutí win 10 nic nejde spustit.

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Zkuste nastatovat do nouz. režimu a odtamtud provést obnovu systému k datu, kdy korketně fungoval.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Xar.dar
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: 27 led 2015 05:20

Re: Po zapnutí win 10 nic nejde spustit.

#3 Příspěvek od Xar.dar »

Zkusil jsem proběhlo to divně 2x se restartoval pak naběhnul,pri startu to napsalo požkozeny system praštilo to do automatice opravy pak se spustil win.problém stejný když jsem to udělal po druhé už tam nebyl žadný bod obnovy. :-(

Xar.dar
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: 27 led 2015 05:20

Re: Po zapnutí win 10 nic nejde spustit.

#4 Příspěvek od Xar.dar »

zkusil jsem ted cmd jako spravce a udělal toto.
Přílohy
.
.
problém.png (135.64 KiB) Zobrazeno 1930 x

Xar.dar
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: 27 led 2015 05:20

Re: Po zapnutí win 10 nic nejde spustit.

#5 Příspěvek od Xar.dar »

Zajíma mě jestli čista instalace win opraví problem či ne,zajima mě zda to bude rychlejší než se s opravou drbat.zájima mě zda se to zase po čistém nově naistalovanem win obeví.
Pc potřebuji :(

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Po zapnutí win 10 nic nejde spustit.

#6 Příspěvek od Rudy »

Oprava se zřejmě nezdaří, cmd vypsal nějaký chybějící soubor. Čistý reinstal to zcela jistě opraví. Za předpokladu, že je v pořádku disk, by se již problém ojevit neměl.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět