Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém se spuštěním programu Calibre chyba R6034 Win 7

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Problém se spuštěním programu Calibre chyba R6034 Win 7

#1 Příspěvek od Antusek »

Dobrý den,
mám takový problém
Musel jsem nechat přeinstalovat windows 7( upgrade z windows XP) 32 bit. A nainstalovat programy znovu. PC funguje, ale při spuštění programu Calibre (program pro převod formátu PDF do formátu Mobi, aby soubor bylo možné přečíst ve čtečce knih Amazon Kindle 4) se program nespustí. Nejprve to ohlásilo, že chybí knihovna MSVCR90.dll. Tu jsem našel na netu a nahrál do PC. V programu již je. Teď to hlásí chybu: R6034 "An application has made an attempt to load C runtime library incorrectly". Také se tam objevila i chyba 1114 a problém Calibre-Launcher.dll. Aktuálně to hlásá tu chybu R6034 při spuštění a program se nespustí. Odinstalace a nová instalace nepomohla. Používal jsem verzi 3.15.0 nově jsem se pokusil nainstalovat verzi 3.18.0 a také to nejde.
Prosím o radu co mám udělat, aby program Calibre fungoval.
Moc děkuji. :)
Přílohy
Chybové hlášení Calibre 25.2.2018.jpg
Chybové hlášení Calibre 25.2.2018.jpg (73.92 KiB) Zobrazeno 1389 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se spuštěním programu Calibre chyba R6034 Win 7

#2 Příspěvek od Rudy »

Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: Problém se spuštěním programu Calibre chyba R6034 Win 7

#3 Příspěvek od Antusek »

Spustil jsem dle návodu sfc.
Výsledek je: Windows Resource Protection did not find any integrity violations.
Přesto program hlásí stejnou chybu. Dále mě v návodu doporučují Clean Boot (čisté spuštění).
Mám to udělat?. Ještě mě napadlo jest-li to nemůže nějak blokovat antivir Avira.
Dík za další radu
:)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se spuštěním programu Calibre chyba R6034 Win 7

#4 Příspěvek od Rudy »

Nemyslím, že to blokuje Avira (můžete vyzkoušet jejím dočasným vypnutím). Spíše je to problém MS Visual C++. Vyzkoušejte všechny body, které jsou v návodu.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět