Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

BSOD - CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT (ntoskrnl.exe)

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Cardaish
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 11 bře 2016 21:58

BSOD - CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT (ntoskrnl.exe)

#1 Příspěvek od Cardaish »

Dobrý den,

rozhodnul jsem koupit si nový SSD disk a zároveň s tím jsem přešel na Windows 10, které jsem stáhul z oficiální stránky Microsoftu. Předtím jsem používal Windows 7 naprosto bez problémů, ale od té doby co mám Win 10 na novém SSD disku mi PC hází BSOD a nebo se prostě zasekne a vůbec nereaguje. Pročítal jsem různá fóra s podobným problémem, kde se řešilo přehřívání procesoru, což není můj případ (procesor má v největší zátěži 54 stupňů), dále jsem četl o špatných driverech a neaktualizovaném BIOSU (Drivery i BIOS jsem aktualizoval). Jsem už zoufalý, poslední 4 dny nedělám nic jiného, než hledám příčinu problému a proto jsem se rozhodl obrátit na vás.

Nejčastěji se mi BSOD objeví když renderuju video nebo hraju PC hru (občas skočí BSOD a občas PC zamrzne a musím ho natvrdo vypnout a zapnout).

PC specifikace:

Grafická karta: MSI GTX 950 GAMING 2G
Procesor: AMD FX-8350 4 GHz
MB: Asus M5A97 LE R2.0
RAM: Crucial Ballistix Sport XT 8GB (2x4GB) DDR3 1600

Screenshot z WhoCrashed:

https://imgur.com/CNp5VgE

Děkuji za jakoukoliv radu při řešení mého problému.

Cardaish
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 11 bře 2016 21:58

Re: BSOD - CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT (ntoskrnl.exe)

#2 Příspěvek od Cardaish »

Ze zoufalosti jsem přeinstaloval Win 10 zpátky na Win 7 a pořád to dělá. Obraz se zasekne a pomůže jen restart PC.

Cardaish
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 11 bře 2016 21:58

Re: BSOD - CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT (ntoskrnl.exe)

#3 Příspěvek od Cardaish »

Můžete uzavřít, tady se asi stejně odpovědi nedočkám :) Děkuji za ochotu.

Odpovědět