Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problémy z aplikáciami Pošta a Windows Store

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
kostik123456
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: 21 dub 2014 09:39

Problémy z aplikáciami Pošta a Windows Store

#1 Příspěvek od kostik123456 »

Dobrý deň, po Creators update na Windows 10 verzia 1709 mi na probooku HP 4740s prestali korektne fungovať systémové aplikácie Pošta a Windows Store( dlaždice nikde neviem nájsť, úplne sa stratili...)
Mohli by ste mi nejak prosím poradiť čo z tým.???
Keď dám vyhľadávať v ponuke štart tak nič nenájde a napriek tomu to funguje, je to zvláštne... Stratily sa aj dlaždice týchto pre mňa dosť dôležitých systémových aplikácií, je to pre mňa dosť nepochopiteľné.
Na stolnom PC je všetko v poriadku, tak tomu nejak nerozumiem čo sa mohlo stať.
V nastavení nejde pošta ani zapnúť.
nechápem... Ale inak funguje.
Screen poslem dnes.
Neviem či mám poslať nejaký log keďže virmi to asi nebude... Chcelo by to nejakú utilitku, alebo cez Power Sheel. Do toho sa ale radšej nepumúšťam.
Pekný deň a vopred ďakujem za pomoc.
PS - ProBook HP sa mi zdá byť aj nejaký spomalený, vo Win10 verzia 1703 šiel bez problémov.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy z aplikáciami Pošta a Windows Store

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Pokud se vám to stalo po aktualizaci systému, těžko vám s tím poradíme. Virus to není. Obraťte se na tech podporu MS.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

kostik123456
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: 21 dub 2014 09:39

Re: Problémy z aplikáciami Pošta a Windows Store

#3 Příspěvek od kostik123456 »

rudy
Dám to kamarátovi, je macher a pracuje v jednej firme ako ajťák :thumbsup:
Tušil som, že to nebude len tak, pekný deň.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy z aplikáciami Pošta a Windows Store

#4 Příspěvek od Rudy »

Hezký den i vám a nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno