Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Lenovo X220, Win7, Intel Unprovision Tool - reboot?

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
uz1v
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 01 říj 2017 09:37

Lenovo X220, Win7, Intel Unprovision Tool - reboot?

#1 Příspěvek od uz1v »

Notebook mi ohlásil nutnost aktualizace (System Update), v rámci toho se mi zobrazilo okno, že jestli mám Intel Active Management Technology, mám si něco stáhnout - viz obrázek. Program tohoto jména jsem našla, soubor z odkaz jsem stáhla, ale zatím nespustila. V doprovodném pdf se mimo jiné píše:
Post-run reboot
After you have run the Unprovisioning tool you will need to reboot your computer. Failure to do so could cause inaccurate results to appear the INTEL-SA-00075 Discovery Tool if it runs after the unprovisioning tool. For the best results, we recommend waiting one minute after the computer reboots before running the INTEL-SA-00075 Discovery Tool again.
Mám tedy očekávat, že přijdu o data, co mám na notebooku tím, že se rebootuje? Pod tím pojmem si představuju smazání všech soukormých dat. Nebo se tím myslí pouze restartování?

Vyhledávání "unprovision tool" mi nic neporadilo.

Děkuji moc za informaci/radu.
Přílohy
intel.png
intel.png (36.64 KiB) Zobrazeno 2111 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo X220, Win7, Intel Unprovision Tool - reboot?

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
O žádná data nepřijdete. To je aktualizace systému, nebo ovladačů? Pokud jde o ovladače, aktualizoval bych až tehdy, když by nastal nějaký problém. Systémové aktualizace jsou ovšem něco jiného, ty jsou nutné, chrání vás před bezpečnostními děrami v oper. systému.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

uz1v
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 01 říj 2017 09:37

Re: Lenovo X220, Win7, Intel Unprovision Tool - reboot?

#3 Příspěvek od uz1v »

Děkuju moc.
Předpokládám, že jde o aktualizaci systému - píšou "System update".
Napíšu, jak to dopadlo.

uz1v
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 01 říj 2017 09:37

Re: Lenovo X220, Win7, Intel Unprovision Tool - reboot?

#4 Příspěvek od uz1v »

Moc děkuji za rozptýlení obav, už je to dokončeno a zdá se, že je vše OK.
Máte možná pravdu, že se aktualizovaly ovladače něčeho, protože po restartování mi bylo oznámeno něco v tom smyslu.
Ještě jednou děkuju.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo X220, Win7, Intel Unprovision Tool - reboot?

#5 Příspěvek od Rudy »

Také si myslím. Od Intelu jsou jedině ovladače, systém je od MS. Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno