Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém s utilitou v PC

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
marco37
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 150
Registrován: 09 úno 2010 17:09
Bydliště: Česká Republika - středočeský
Kontaktovat uživatele:

Problém s utilitou v PC

#1 Příspěvek od marco37 »

Ahoj, stala se mi taková nepříjemná věc. Stáhl jsem si utilitu na vytváření televizního settingu Dreamset Settings Editor (na srovnání - přesouvání tv kanálů v PC načteného satelitním přijímačem a po úpravě znovu odeslaným do sat. recivru). Utilita se tedy neinstaluje, pouze rozbalí a otevře v PC.
Vše jsem udělal jak jsem měl, ale po načtení programů se mi utilita sekla, přestala reagovat a tak jsem jí pomocí správce úloh v PC ukončil. Od té doby se mi sice utilita Dreamset otevře v základním zobrazení, ale okno kterým se nastavuje adresa IP, číslo portu a tedy připojení k satelitnímu přijímači do kterého se upravený setting z PC odešle. Nyní se mi po pokusu otevřít popisované okno objeví hláška, že došlo k chybě a program je třeba zavřít.
Tvůrce programu popisuje, že Dreamset má nějakou složku v klíčích Windows a tak bych potřeboval poradit, jak to dát zase do pořádku, abych mohl vytvářet setting pro satelit zase v PC.

Dreamset program výrobce - http://www.dreamset-editor.com/dreamset-installation

Dreamset - Install

Dreamset does not need to be installed. Just unzip the files in a directory and run (double click) the dreamset.exe file. In order to remove the program, delete the files.

The program does write in the windows registry all your configuration settings. That means you may delete the whole directory which Dreamset runs and install a new version without loosing your configuration.
....................................................
Dreamset - instalace

Aplikace Dreamset není třeba instalovat. Stačí rozbalit soubory v adresáři a spustit (dvojklikem) soubor dreamset.exe. Chcete-li program odebrat, odstraňte soubory.

Program zapisuje do registru systému Windows všechna nastavení konfigurace. To znamená, že můžete vymazat celý adresář, který spouští aplikace DreamSet, a nainstalovat novou verzi bez ztráty konfigurace.

okno programu jak má vypadat a fungovat....

Obrázek

okno programu s hláškou nyní , tedy jako nefunkční....

Obrázek

Předem děkuji za ochotu pomoci kde a jak program Dreamset opravit, kde a co přepsat, nebo smazat v registru PC...???
(:Nevím,jestli to tu už někdy někdo psal,
ale moc děkuji všem,kteří svými schopnostmi umí udělat radost druhým,
bez ohledu na ztrátu svého času
:)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s utilitou v PC

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Nejjednodušší je udělat obnovu systému k datu před instalací a zkust to znovu nainstalovat. Třeba budete mít úspěch. Tu utilitu neznám, takže vám ani nemohu pooradit, který klíč to je.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět