Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

obnovení systému

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
kk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: 22 led 2008 21:33

obnovení systému

#1 Příspěvek od kk »

zdravím,prosím o pomoc s vyřešením toho že pc nejde obnovit pomoci bodu obnovení,Píše to: Nástroj obnovení systému selhal při obnovení adresáře z bodu obnovení.
Zdroj: AppxStaging
Cíl: %program files% WindowsApss
Během obnovení systému došlo k nespecifikované chybě. (0x80070091)
děkuji za radu

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118198
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: obnovení systému

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Zkoušel jste to z nouz. režimu. Pokud ne, zkuste.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

kk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: 22 led 2008 21:33

Re: obnovení systému

#3 Příspěvek od kk »

zkoušel jsem,výsledek stejný

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118198
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: obnovení systému

#4 Příspěvek od Rudy »

Pak je tam nějaká systémová chyba. Máte-li systém, umožňující návrat do továrního nastevení, zkuste to.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

kk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: 22 led 2008 21:33

Re: obnovení systému

#5 Příspěvek od kk »

mám win10,do tohoto se mi moc nechce jít není nějaká jiná možnost opravy

kk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: 22 led 2008 21:33

Re: obnovení systému

#6 Příspěvek od kk »

někde jsem našel tohle řešení-
Pokud při obnově systému, na předchozí bod obnovy, skončí obnova chybou 0x80070091 je potřeba přejmenovat nebo smazat adresář WindowsApps. Adresář najdete v C:\Program Files\Windows Apps. Tento adresář má omezené oprávnění a nejde jednoduše přejmenovat nebo smazat.

Napřed je potřeba změnit oprávnění adresáře a pak jej teprve můžeme přejmenovat nebo smazat. To provedeme pomocí následujících příkazů.
Obnovení přístupu k adresáři, kde /f název adresáře, /r rekurzivně, /d y výchozí odpověď ano
takeown /f "C:\Program Files\WindowsApps" /r /d y

Změna vlastníka, kde grant udělí práva ke konkrétnímu uživateli, F úplný přístup, /t provede danou operaci pro adresáře a soubory v daném adresáři:
icacls "C:\Program Files\Windows Apps" /grant administrators:F /t

Přejmenování adresáře:
rename "C:\Program Files\Windows Apps" "C:\Program Files\Windows Apps(old)"

Smazání adresáře:
rd /s "C:\Program Files\Windows Apps"


jenže při změně vlastníka napíše přístup odepřen

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118198
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: obnovení systému

#7 Příspěvek od Rudy »

Už jen kompletní reinstal. Proč to ale píše přístup odepřen, nachápu.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět