Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Pomoc prosím!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Markus5
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: 21 zář 2016 11:03

Pomoc prosím!

#1 Příspěvek od Markus5 »

Dobrý den. Mám umazané registry Windows 10. Ten mi nabíhá jen v nouzovém režimu a nefunguje ani lišta. Procházet v něm ještě můžu. Prosím Vás o pomoc. Děkuji..

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc prosím!

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Zkuste obnovu systému k datu, kdy korketně fungoval.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Markus5
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: 21 zář 2016 11:03

Re: Pomoc prosím!

#3 Příspěvek od Markus5 »

Dobrý den pane Rudy. Bohužel jsem již zkoušel, a přestože jsem bod obnovení pro tyto případy měl, hlásí mi PC že ochrana systému je vypnutá. Některé smazané systémové soubory jsem obnovil pomocí nástroje Recuva, ale bohužel už nevím kam patří. No a ty smazané registry, to jsem idiot. Vím.. Zkoušel jsem taky tovární nastavení, a navíc se mi teď PC tváří že mám dva operační systémy. Na C: mi vytvořil složku Windows.old. :cry: Neexistuje nějaká jiná možnost, jak ten systém zachránit? Prosím, zkuste na něco přijít

Markus5
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: 21 zář 2016 11:03

Re: Pomoc prosím!

#4 Příspěvek od Markus5 »

Napadlo mě, že bych si mohl třeba vytvořit bootovací USB s Windowsem a zkusit přeinstal. Mám tady 4Gb USB, tak by to snad šlo, co myslíte? Viz. odkaz - https://www.microsoft.com/cs-cz/softwar ... /windows10

Markus5
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: 21 zář 2016 11:03

Re: Pomoc prosím!

#5 Příspěvek od Markus5 »

Akorát tedy neznám svůj product key. PC jsem nekupoval nový. To bych mohl zjistit pomocí nějakého nástroje, je to tak?

Markus5
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: 21 zář 2016 11:03

Re: Pomoc prosím!

#6 Příspěvek od Markus5 »

Product key jsem si zjistil. Ještě mě napadá jedna věc - Windows 10 normálně neumožňují dostat se do nouzového režimu po spuštění PC. Jde to až po přihlášení do systému. Jenže do toho já se nepřihlásím, jelikož vždy PC zůstane u načítání s těmi kuličkami v kroužku. Podařilo se mi zjistit poněkud násilný způsob, jak se do nouzového režimu po zapnutí PC dostat, ale napadá mě, jestli by to nenačítání Windows nebránilo i přeinstalaci, protože tento způsob by se při ní prostě nedal použít.. ? Když jsem totiž dával možnost vrátit do továrního nastavení, ta proběhla a ztroskotala až právě na tom, že Windows nenaběhl. Po opětovném najetí v nouzovém režimu se PC tvářil jako že je v továrním nastavení, ale problém samozřejmě vyřešen nebyl. Navíc to teď vypadá, že mám jakoby dva operační systémy, resp. dvě složky Windows - Windows.old. Přeinstalace je asi něco trochu jiného než tovární nastavení, ale stejně. Já nevím jak to u win 10 je. Jelikož nechci přijít o data na disku (nemám je bohužel kam zálohovat), nechce se mi podnikat nová instalace. Tu chci ponechat jako poslední možnost. Rád bych zkusil jen přeinstal. Díky za odpověď.

Markus5
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: 21 zář 2016 11:03

Re: Pomoc prosím!

#7 Příspěvek od Markus5 »

Tak bohužel se při vytváření USB objevil problém s označením 0x8007043C-0x90016. Takže smůla. To už je na mě moc

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc prosím!

#8 Příspěvek od Rudy »

Zde: https://translate.google.cz/translate?h ... rev=search o té chybě něco je. Patrně jde o specifickou záležitost Win10. Protože Win10 nepoužívám, tal ani nevím z které strany na to. Navíc je to upgrade z některé starší verze.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět