Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

nevyhlada wifi signal na NTB

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
aimar21
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 07 říj 2014 18:18

nevyhlada wifi signal na NTB

#1 Příspěvek od aimar21 »

Dobry den. Pred par dnami som musel vymenit wifi router. Prisli mi ho zapojit od orange kde mam este viazany internet. Dovtedy mi vsetko fungovalo. Teraz ked sa chcem pripojit na WIFI na notebooku tak mi ho vobec nenajde. Vyhlada mi vsetkych sesedov ktory maju WIFI siet ale tu moju mi nechce vyhladat. Ked WIFI vyskusam cez mobil tak vsetko funguje a mobil mi wifi signal najde ale notebook vobec nie. Neviete co moze byt za problem ked susedov signal chytam ale svoju wifi mi ani len nevyhlada? Podotikam ze na mobiloch mi wifi najde.

edit: ked pripojim internet na NTB kablom tak funguje

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118196
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nevyhlada wifi signal na NTB

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Pravděpodobně jste si neuložil novou konfiguraci. Pokud vám ji technik vypsal, nastavte znovu a nezapomeňte uložit.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

aimar21
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 07 říj 2014 18:18

Re: nevyhlada wifi signal na NTB

#3 Příspěvek od aimar21 »

a ked mi ju technik nevypisal? treba volat na zak. linku?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118196
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nevyhlada wifi signal na NTB

#4 Příspěvek od Rudy »

Jistě. Ten kdo vám to nainstaloval, ručí za to, že to bude řádně fungovat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

aimar21
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 07 říj 2014 18:18

Re: nevyhlada wifi signal na NTB

#5 Příspěvek od aimar21 »

Dakujem za radu!

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118196
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nevyhlada wifi signal na NTB

#6 Příspěvek od Rudy »

Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno