Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Windows update -záplaty pro Win7 nejdou stahovat !

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Farin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 25 srp 2015 18:32

Windows update -záplaty pro Win7 nejdou stahovat !

#1 Příspěvek od Farin »

Zdravím, nainstaloval jem si win7 32 bit a zaboha nejsem schopen už za dva dny potahat aktualizace, nevíte co se s tím microsofťáckým serverem děje?
Vyhlédává to a vyhledává a nic. To maj snad zahlcený těma 10 nebo co?
Mohu to nějak probudit? Hledal jsem nějaký rollup, ale bohužel nikde nic.
Nevím co budu dělat , když ty aktualizace jsou nutné.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows update -záplaty pro Win7 nejdou stahovat !

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Tak to nevím, co se s jejich serverem děje. Máte legální oper. systém?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Farin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 25 srp 2015 18:32

Re: Windows update -záplaty pro Win7 nejdou stahovat !

#3 Příspěvek od Farin »

Ano mám, ale v poslední době je to celkem problém, použil jsem WSUS a tím jsem tam dostal hlavní dávku aktualizací a pak už se to rozhejbalo i pře WU vyhledávání. Ale mají to nějaké zabržděné, myslím že úmyslně, něco jako byl problém s aktualizacema na win XP a navíc to stejně jako teď u W7 vytěžovalo CPU, že byl PC v podstatě nepoužitelný.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows update -záplaty pro Win7 nejdou stahovat !

#4 Příspěvek od Rudy »

Mně aktualizace pro win7 fungují normálně. Problém může být v průchodnosti sítě vašeho providera.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět