Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Windows 10 - nejde spustit system

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Eliska1234
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 29 lis 2015 20:10

Windows 10 - nejde spustit system

#1 Příspěvek od Eliska1234 »

Dobry den,
Potrebovala by som pomoct s mojim problemom. Mam notebook Lenovo a hlasilo mi, ze si mozem urobit update na win10. Tak samozrejme ze som to odklikla a teraz mi nejdw pocitac. Zapne ma pokym vypyta heslo k uctu a ked ho zadam naskoci len cierna obrazovka s bielym kurzorom mysi. Prosim
Vas co mam robit?
Dakujem :(

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows 10 - nejde spustit system

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Zkuste nastartovat do nouz. režimu a z něj se vrátit k původnímu oper. systému, který, předpokládám, fungoval. Pravděpodobně se v instalaci desítek něco nepovedlo.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Eliska1234
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 29 lis 2015 20:10

Re: Windows 10 - nejde spustit system

#3 Příspěvek od Eliska1234 »

A ako prosim dam ten nudzovy rezim? F8 mi neberie a ani shift F8 nejde
Dakujem

Eliska1234
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 29 lis 2015 20:10

Re: Windows 10 - nejde spustit system

#4 Příspěvek od Eliska1234 »

Tak som nasla:
System restore mi nejde dat lebo tam nemam zevraj ziadnu zalohu

Startup repair mi tiez nejde dat

System image recovery nic

Este tam mam
Command prompt to neviem naco je
Uefi firmware settings tiez nvm

Jedine co sa mi podarilo zapnut nudzovy rezim

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows 10 - nejde spustit system

#5 Příspěvek od Rudy »

Nejde o obnovu systému (Win10). To nepůjde, protože dosud řádně nenastartoval a tudíž nemohl vytvořit regulérní bod obnovy. Musíte systém obnovit do tov. nastavení, t.j vrátit původní oper. systém, který jste používal před instalací Win10.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět