Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Jak to, že vás někdo hacknul?

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
SGC
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 369
Registrován: 15 dub 2008 13:09

Jak to, že vás někdo hacknul?

#1 Příspěvek od SGC »

Forum, jak se zdá, sice funguje, ale jinak viry.cz je prý hacknutý: http://www.zive.cz/poradna/web-virycz-h ... tanswers=1

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118194
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Tohle je blábol jednoho našeho zarytého odpůrce. Na Živě vystupuje pod nickem Krakatoa. Přeberte si to jak chcete, vážně to ale brát nemusíte. Třeba zde: http://www.viry.cz/satan-vyrob-si-svoji-havet/ se prezentuje pod nickem Krtek. Je to jedna a táž osoba. U nás dostal ban, a to několikrát a nemůže to přenést přes své srdíčko. :D
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

SGC
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 369
Registrován: 15 dub 2008 13:09

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#3 Příspěvek od SGC »

To, že Krakatoa nemá problém, používat nevybíravý slovník, toho si všiml asi každý, kdo pravidelně naráží na jeho komentáře, takže bych se nedivil, kdyby se za zdejší zákaz, chtěl nějak mstít. Proč se ale mění, kdo to hacknul? Když jsem tu byl naposledy, tak to bylo "hacknuto" by MuhmadEmad a ted je to by GeNErAL.

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15192
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#4 Příspěvek od JaRon »

Nevidim dovod preco by sme sa mali zaoberat labilnym a nenavistnym clovekom ?
Forum pomaha ludom a je zabezpecene primerane financnym zdrojom.
V sucasnosti boli hacknute aj institucie s miliónovými rozpoctami, tak o com tu tocime ?
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118194
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#5 Příspěvek od Rudy »

Na to se musíte zeptat Igiho, majitele serveru. Já jsem vám dal podle svého nejlepšího svědomí informaci, za kterou si stojím. On se nám mstí pomluvami (také na Živě), už ale dlouho o něm nebylo slyšet. Je dost známé jeho tvrzení o nesmyslnosti ochrany antivirem, které nám tu dost nevybíravě vnucoval. Nedal si říci a tak dostal ban. To mu nestačilo a registroval se tu znovu pod různými nicky. Od té doby jsou kontrolovány nejen všechny duplicitní registrace, ale byl dán ban i na všechny IP, z nichž přispíval, případně se registroval.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

SGC
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 369
Registrován: 15 dub 2008 13:09

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#6 Příspěvek od SGC »

Rudy píše:Na to se musíte zeptat Igiho, majitele serveru. Já jsem vám dal podle svého nejlepšího svědomí informaci, za kterou si stojím. On se nám mstí pomluvami (také na Živě), už ale dlouho o něm nebylo slyšet. Je dost známé jeho tvrzení o nesmyslnosti ochrany antivirem, které nám tu dost nevybíravě vnucoval. Nedal si říci a tak dostal ban. To mu nestačilo a registroval se tu znovu pod různými nicky. Od té doby jsou kontrolovány nejen všechny duplicitní registrace, ale byl dán ban i na všechny IP, z nichž přispíval, případně se registroval.
OK. Jen mne to zajímalo. Jsou totiž lidi, kteří se ted sem budou bát chodit, aby se neinfikovali.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118194
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#7 Příspěvek od Rudy »

Mám za to, že jen ti, kteří mu to spolkli. Já, jak vidíte, se nebojím. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15192
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#8 Příspěvek od JaRon »

fantazijne fabulacie frustrovaného fracka :roll:
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#9 Příspěvek od motji »

Igi to už řeší, netřeba se bát:)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

TurboKrtek
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 2
Registrován: 06 úno 2017 15:45

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#10 Příspěvek od TurboKrtek »

Ahoj Rudy,
To, že viry.cz je hacknutý by měl poznat i i ty. Ty na tom musíš být tedy hodně špatně, když jsi to nepoznal.
Ano, na forum.viry.cz jsem známý jako krtek a na zive.cz jako krakatoa. Na forum.viry.cz jsem sice dostal hromadu banů na nick i ip, ale vůbec mi nedělá problém se na forum.viry.cz registrovat znova, chudák vyosek to musel kdysi i řešit tu: https://www.phpbb.cz/viewtopic.php?t=21920 a jak sám pochopil, není v silách forum.viry.cz mi zabránit se kdykoliv na forum.viry.cz registrovat a psát. Navíc tu na forum.viry.cz mám rok nick a zabanovaný není, stejně jako má současná ip zabanovaná není, ip se mi totiž každých pár měsíců mění. Tento příspěvek budu psát z nového nicku a přes proxy, protože jste tu samí retardi (výjimka je motji) a předpokládám, že bude smazán. Takže nechápu proč by několik banů pro mě měl být nějaký psychický problém? Ty máš problém, ty starý retarde! Ty totiž nechceš v některých případech vidět pravdu. SGC napíše, že jsou viry.cz hacknuté. Neee, ty napíšeš: "Tohle je blábol jednoho našeho zarytého odpůrce." A pravdu nechceš vidět i v jiných věcech, třeba v té, že antiviry používají jen zabržděnci a/nebo pobůchanci.
Já se viry.cz ani forum.viry.cz nemstím. A rozhodně ne pomluvami! To, že viry.cz byl hacknut je snad jasné i retardovi. Na zive.cz jsem napsal i nejpravděpodobnější důvod, neaktuální wordpress a phpmailer v něm. Neaktuální phpmailer má totiž hodně velkou díru. Phpmailer je opravený minimálně tuším měsíc. U viry.cz je to docela ostuda mít nezabezpečený web. Víš jaká je náprava té díry? Pouhé nakopírování jednoho souboru!!! Pokud někdo měl přístup na viry.cz, tak nelze vyloučit, že měl někdo přístup i na forum.viry.cz, protože pokud někdo kašle na bezpečnost z hlediska aktualizací, nelze vyloučit i to, že to jede třeba pod jednou databází nebo účtem. Tím pádem by měl někdo přístup i na forum.viry.cz a třeba psát pod nickem Rudy a šířit cryptolockery! Toto nešlo nijak vyloučit. Ani tu nebylo žádná ověřitelná zpráva, že tomu tak není.

motji, ty jsi jediná rozumná, ještě že tě tam mají :-)
Naposledy upravil(a) motji dne 06 úno 2017 16:10, celkem upraveno 1 x.
Důvod: odmazané urážky

Uživatelský avatar
igi
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 59
Registrován: 18 led 2003 02:08

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#11 Příspěvek od igi »

TurboKrtek píše:Ahoj Rudy, ty starý vypatlaný retarde!
To, že viry.cz je hacknutý by měl poznat i retard jako jsi ty. Ty na tom musíš být tedy hodně špatně, když jsi to nepoznal.
Ano, na forum.viry.cz jsem známý jako krtek a na zive.cz jako krakatoa. Na forum.viry.cz jsem sice dostal hromadu banů na nick i ip, ale vůbec mi nedělá problém se na forum.viry.cz registrovat znova, chudák vyosek to musel kdysi i řešit tu: https://www.phpbb.cz/viewtopic.php?t=21920 a jak sám pochopil, není v silách forum.viry.cz mi zabránit se kdykoliv na forum.viry.cz registrovat a psát. Navíc tu na forum.viry.cz mám rok nick a zabanovaný není, stejně jako má současná ip zabanovaná není, ip se mi totiž každých pár měsíců mění. Tento příspěvek budu psát z nového nicku a přes proxy, protože jste tu samí retardi (výjimka je motji) a předpokládám, že bude smazán. Takže nechápu proč by několik banů pro mě měl být nějaký psychický problém? Ty máš problém, ty starý retarde! Ty totiž nechceš v některých případech vidět pravdu. SGC napíše, že jsou viry.cz hacknuté. Neee, ty napíšeš: "Tohle je blábol jednoho našeho zarytého odpůrce." A pravdu nechceš vidět i v jiných věcech, třeba v té, že antiviry používají jen zabržděnci a/nebo pobůchanci.
Já se viry.cz ani forum.viry.cz nemstím. A rozhodně ne pomluvami! To, že viry.cz byl hacknut je snad jasné i retardovi. Na zive.cz jsem napsal i nejpravděpodobnější důvod, neaktuální wordpress a phpmailer v něm. Neaktuální phpmailer má totiž hodně velkou díru. Phpmailer je opravený minimálně tuším měsíc. U viry.cz je to docela ostuda mít nezabezpečený web. Víš jaká je náprava té díry? Pouhé nakopírování jednoho souboru!!! Pokud někdo měl přístup na viry.cz, tak nelze vyloučit, že měl někdo přístup i na forum.viry.cz, protože pokud někdo kašle na bezpečnost z hlediska aktualizací, nelze vyloučit i to, že to jede třeba pod jednou databází nebo účtem. Tím pádem by měl někdo přístup i na forum.viry.cz a třeba psát pod nickem Rudy a šířit cryptolockery! Toto nešlo nijak vyloučit. Ani tu nebylo žádná ověřitelná zpráva, že tomu tak není.
JaRone, ty jsi taky retard!!!
motji, ty jsi jediná rozumná, ještě že tě tam mají :-)
Krtku, zkus se trochu zamyslet a zkus si vzpomenout, jestli si náhodou někdy v minulosti nezapomněl použít proxy. Můžu ti napovědět.
Obrázek

TurboKrtek
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 2
Registrován: 06 úno 2017 15:45

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#12 Příspěvek od TurboKrtek »

igi píše:Krtku, zkus se trochu zamyslet a zkus si vzpomenout, jestli si náhodou někdy v minulosti nezapomněl použít proxy. Můžu ti napovědět.
Já tu normálně chodím ze své ip pod tím nickem, co je starý rok.
Bez přihlášení tu chodím taky ze své ip, dneska například několikrát.
Stejně tak píšu na viry.cz (ne na fóře) pod svou ip - protože vím, že nejsi retart jako tady ti tu a jen tak nebanuješ.
Takže tu chodím ze své ip vědomě.
Z proxy jsem teď psal jen proto, že tady ti retardi by mi hned zabanovali mou ip a ten nick, co tu mám rok - uvedl jsem to i v příspěvku.

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15192
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#13 Příspěvek od JaRon »

Chudacik krtek - dnes ste sa ucili v ustave slovicko retard ?
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118194
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#14 Příspěvek od Rudy »

Krtku, jsi blb a máš od nás další ban. A tak to bude pokarčovat dál, dokud nás nenecháš na pokoji a budeš si hledět svého. Jsi zralý na psychiatrické léčení. Nás, potažmo mne, tím určitě nerozhodíš. Bezdůvodně napadat fórum (a lidi na něm), které krom toho, že ti nestrávilo tvé bláboly, neudělalo nic, je určitě mimo chápání celého týmu a všech uživatelů tohoto fóra.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
igi
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 59
Registrován: 18 led 2003 02:08

Re: Jak to, že vás někdo hacknul?

#15 Příspěvek od igi »

Poslal jsem krtkovi e-mail (krakatoa@atlas.cz), ve čtvrtek to začne.
Obrázek

Odpovědět