Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Poděkování celému týmu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
niceacee
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 45
Registrován: 13 říj 2007 20:43

Motji a Diallix

#106 Příspěvek od niceacee »

Ahoj.

Rád bych poděkoval těmto dvěma, kteří svým profesionálním přístupem a ochotou vyřešili něco co mě začínalo pěkně drásat nervy :-)

Je vidět, že tomu vážně rozumíte a moc si vážím toho, že to děláte zdarma.

Tak děkuji a hodně úspěchů v boji s touto havětí! :-)

Uživatelský avatar
Diallix
Rádce
Rádce
Příspěvky: 2760
Registrován: 27 dub 2008 10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Motji a Diallix

#107 Příspěvek od Diallix »

Aj za Motji dakujeme za pochvalu :)

Ak budete mat kedykolvek nejake problemy, nevahajte nam napisat :)

Este raz, diky.
Vyšla moja nová kniha BOTNETY! :173: Informácie o nej nájdete tu: >> BOTNETY <<

¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­
---
Obrázek Hľadáme nové posily do nášej CyberSecurity UNIT jednotky. Viac informácií o tom, čo to obnáša a ako sa pripojiť nájdete tu: >> CyberSecurity UNIT << Obrázek
----
Nízkoúrovňový, Vysokoúrovňový programátor - profilová karta tu: card <<
----
Háveťárna - UPLOAD Malwaru: >> upload <<
---
Ak sa Vám ľúbi moja práca a ste sňou spokojný, môžete ma kontaktovať na: diallix@centrum.sk, info@diallix.net alebo diallix@forum.viry.cz .
---
Momentálne aktívny ako:
- konzultant, vývojár a tutor výskumu inteligentného malwaru.
- tutor v oblasti dotazovacích jazykoch SQL (TSQL, PLSQL), objektového programovania (c++,c#,php) pre študentov.

Na fóre pôsobím ako:
- Bezpečnostná autorita viry.cz
- Zástupca tutora pre vzdelávanie nováčikov
- Zakladateľ Cyber Security jednotky

Narfyk
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 208
Registrován: 07 čer 2010 17:54
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Poďakovanie celému týmu

#108 Příspěvek od Narfyk »

Chcel by som sa poďakovať všetkým ktorý pomáhajú na tejto stránke tým, ktorý potrebujú pomoc, hlavne by som sa chcel poďakovať luďom ktorý mi pomohli. Motji, 1danab a Vyosek, ďakujem za vám za pomoc, trpezlivosť a za všetko ostatné.

__track som z osobných dôvodov vymazal.__thx za pochopenie___
Naposledy upravil(a) Narfyk dne 30 srp 2012 17:32, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
1danab
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1412
Registrován: 21 říj 2007 13:04
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poďakovanie celému týmu

#109 Příspěvek od 1danab »

za celý tým fóra viry.cz moc děkujeme :wink: je nám vždy potěšením pomoct a do budoucna vám přeji ať pc šlape jak hodinky :)

písničku si určitě moc ráda poslechnu a myslím, že nejen já :) je to od vás moc hezké
RSIT CureIt CCleaner CleanUp DDS GMER OTL
POKUD JSTE S NAŠÍM FÓREM SPOKOJENI, MŮŽETE HO PODPOŘIT ZDE Obrázek

Mějte vždy zazálohovaná všechna důležitá data !


Obrázek

cappie
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 131
Registrován: 13 úno 2009 13:17

Vďaka + dotaz

#110 Příspěvek od cappie »

Ďakujem celému týmu za to čo robí pre ostatných užívateľov...zadarmo :) Mal by som jednu otázku..príde mi sz alebo niečo že som nebol prijatý do nejakej skupiny..alebo že sa to ignoruje keď zamietnete žiadosť, Ďakujem :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vďaka + dotaz

#111 Příspěvek od Rudy »

Pokud jste žádal o přijetí do nováčků a nebylo vám vyhověno, obraťte se na toho, kdo vám tu SZ poslal. Jistě vám zdůvodnil, proč se tak stalo. Zde na fóru mají tuto skupinu na starosti riffman, earl, caroprd111 a motji. Nikdo jiný vám odpověď nedá.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Vďaka + dotaz

#112 Příspěvek od sudanec »

Ak ide o prijatie do VN, tak vyjadrenie dostanete hned po dokladnom preskumani Vasej ziadosti, cinnosti na fore, skontaktovani ludi, ktori s Vami prisli na fore do styku, a hlavne ked budem mat chvilu cas :)
Obrázek

cappie
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 131
Registrován: 13 úno 2009 13:17

Re: Vďaka + dotaz

#113 Příspěvek od cappie »

Jedná sa o prijatie do VN to je podmienka prijatia medzi Nováčky, je pravda, že som tu len krátko ale chcel by som sa naučiť lúštiť logy a tak pomôcť ľuďom a tak sa aj odvďačím za vašu pomoc :) Mimochodom ďakujem vám obom za objasnenie a rýchlu reakciu :)
Naposledy upravil(a) cappie dne 25 srp 2010 18:51, celkem upraveno 1 x.

R.O.B.I.N007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 08 zář 2010 18:48

Díky !

#114 Příspěvek od R.O.B.I.N007 »

Brouzdám si tak po netu a najednou ejhle..chytil jsem vira!..Konkrétně to byl SECURITY TOOLS, kterej vám neustále cpe aktualizace..zablokuje vám přehrávače prohlížeče obrázků atd..ihned jsem vlítl na google a hned první nabidka na odstranění mi vyskočil váš web :) podle návodu vše bylo hnedvyřešené a moje obavy z přeinstalování windowsu byli hned pryč :( tagže fakt díky!..Ihned jsem se tu registroval pro potřebnou opětovnou pomoc :) :James008:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky !

#115 Příspěvek od Rudy »

Jménem teamu: nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

raky2702
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 01 úno 2010 11:36

Dakujem - motji a ostatnym

#116 Příspěvek od raky2702 »

Chcem sa podakovat za to ze vzdy ked mam dajaky problem, log, atd. tak mi vzdy pomohla a teraz pomohla aj mojmu dedovi takze 2x DAKUJEM :worship:
A tak isto sa chcem podakovat aj ostatnym ktory mi pomohly :worship:

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Dakujem - motji a ostatnym

#117 Příspěvek od motji »

:D
I za kolegy (Jaronku díky :wub: ) není zač :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Uživatelský avatar
cevrik
VIP
VIP
Příspěvky: 93
Registrován: 27 kvě 2005 14:12
Bydliště: Prievidza
Kontaktovat uživatele:

Dakujem ze to tu drzite na urovni

#118 Příspěvek od cevrik »

Dakujem Ti, vyosek, ze si mi pomohol s cistenim masiny.

Dakujem starym pakam ze to tu ma stale dobru uroven a ze si vychovavate aj dorast

Dakujem igimu, ze plati kazdy rok za domenu a snad aj webhosting :D

dovirenia

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Dakujem ze to tu drzite na urovni

#119 Příspěvek od vyosek »

Neni vubec zac, ja jsem rad ze jsem tu a muzu to to pozvedavat, drzi to tu opravdu stari matadori a harcovnici, ale je to i diky lidem jako jsi ti ze to tu fungovalo jiz drive, jelikoz bez tve prace by nebylo ted a ja tu nemohl "spamovat" :)

Budeme jedine radi kdyz zase co nejdrive zavitas mezi nas, at uz s problemem nebo jen tak na pokec do OT :guitar:
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

soy0078
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 139
Registrován: 25 čer 2009 16:44

PODĚKOVÁNÍ

#120 Příspěvek od soy0078 »

Vážení moderátoři a rádcové tohoto skvělého fóra,mockrát bych Vám chtěl poděkovat za skvělé rady,za Vaši pomoc s našimi nezbednými písidli a popřát Vám krásné a spokojené svátky,spousty dárečků od svých milých,hodně zdravíčka a štěstíčka a to správné vykročení do roku 2011.

Odpovědět