Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Poděkování celému týmu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
eda
VIP
VIP
Příspěvky: 576
Registrován: 24 srp 2006 10:35
Bydliště: Kroměříž

Re: NAJ PC FORUM!!!

#31 Příspěvek od eda »

toki píše:fakt najlepsie forum...vzdy ochotne poradite...to sa mi na vas velmi paci...nie ste ziadne becka, pretoze viete fakt vo vsetkom poradit..

LEN TAK DALEJ!!!
Děkujeme pěkně.
Baví nás to a snažíme se. :)
Obrázek
ObrázekObrázek
Jestli se Vám líbím, můžete mě kontaktovat na eda@forum.viry.cz :-)

Dvdrw
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 29
Registrován: 13 srp 2008 07:36
Bydliště: Slovakia :-D
Kontaktovat uživatele:

Podakovanie

#32 Příspěvek od Dvdrw »

Chcel by som sa Vam vsetkym co sa tu o toto forum staraju aj tym zo stranky viry.cz a aj vsetkym co si nasli cas a pomahaju ludom zo zavirenymi PC.

Len tak dalej

:clapping: :clapping: :clapping:


A okrem toho asi nie som jediny slovak co by chcel toto forum podporit aj financne lenze cez stranku http://www.viry.cz/sms/donate.php sa to bohuzial neda nemate v plane daco podobne zriadit aj pre slovakov??

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118270
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podakovanie

#33 Příspěvek od Rudy »

Děkujeme za uznání. Bohužel, pokud je mi známo, zatím nikoliv. Na podrobnosti se zeptejte pomocí SZ našeho moderátora james008, který je do věci více zainteresován :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Dvdrw
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 29
Registrován: 13 srp 2008 07:36
Bydliště: Slovakia :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Podakovanie

#34 Příspěvek od Dvdrw »

napisal som mu SZ ale neodpoveda :oops: :oops:

iwigirl
VIP
VIP
Příspěvky: 331
Registrován: 25 dub 2005 18:27
Bydliště: Praha-Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Podakovanie

#35 Příspěvek od iwigirl »

nikdo z nás tu není 24 hodin denně, neboj, určitě se ozve.
:arrow: Chcete se stát vzorným návštěvníkem? Podrobnosti naleznete ZDE.
:arrow: VIRY řešte zde na fóru, pokud máte technický dotaz či dotaz související s chodem fóra, pište na iwi(zavináč)forum.viry.cz
:arrow: pomohla Vám moje rada? podpořte fórum smskou, přes SuperCash nebo nově přes PayPal :)
__________________________________________

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podakovanie

#36 Příspěvek od james008 »

:-) .. odpovedel jsem > pon zář 08, 2008 9:56 pm
Bohuzel jen to, ze realizace je resitelna pouze igim...
technicky to myslim problem neni..alespon co se tyce
me znalosti onoho systemu ... staci domluvit podobne
co uz ted mame ale pro sk... :-)
Tedy nejakou skupinu cisel.....
prinejhorsim by sla nahodit i klasicka klikaci brana
ale ta se prilis neosvedcila..na cisla lide reagovali lepe...
Problem je asi hlavne v tom ze na to jaxi nema nikdo moc casu...
ale zase by nemusel byt problem alespon vystavit nekde cislo uctu aby
na nej posilali prispevky ti co nemohou jinak .... ;-)
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Plazzer
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: 08 říj 2008 16:53
Bydliště: Prievidza
Kontaktovat uživatele:

Re: NAJ PC FORUM!!!

#37 Příspěvek od Plazzer »

.. jj fakt best forum ohladom PC.. vyriesili ste tu uz tolko pripadov.. vzdy viete, kde je problem.. urcite to dotiahnete daleko.. mne osobne toto forum zachranilo PC niekolko krat... uz som aj podporil forko SMS-kou.. a hodlam to spravit vzdy, ked mi pomozete :)... fakt.. Virusy dostavaju na frnak od vas :) :boxed:
Radsej budem nenavideny za to co som, ako milovany za to co niesom!

<script src="http://h2.flashvortex.com/display.php?i ... 84_10_2_13" type="text/javascript"></script>

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118270
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: NAJ PC FORUM!!!

#38 Příspěvek od Rudy »

K tomuto uznání není co dodat. Děkujeme velmi!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

mato22
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 06 říj 2008 16:42
Bydliště: Slovakia

Re: NAJ PC FORUM!!!

#39 Příspěvek od mato22 »

pridavam sa k tokimu toto je naj forum ake vobec existuje ste tu fakt same Ačka nikto na vas nema vzdavam vam seckim velki hold :worship: :worship: :worship:

ako nahle budem mat kredit v mojom " fone " tak posielam SMS :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118270
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: NAJ PC FORUM!!!

#40 Příspěvek od Rudy »

Děkujeme jak za uznání, tak i za příspěvek!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

vrbuvka
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: 09 zář 2007 17:51

Poděkování

#41 Příspěvek od vrbuvka »

Dobrý den. Jsem sesmírně ráda, že mohu před nadcházejícími svátky opět poděkovat všem rádcům,moderátorům a dalším ochotným lidem na tomto fóru. Osobně to považuji za malý zázrak, že vůbec ještě takováto služba jako je toto fórum vůbec existuje. Přeji Vám všem a vašim blízkým hodně zdraví, štěstí a hodně trpělivosti s námi, kteří vaše rady potřebují.
S úctou Vrbuvka

Uživatelský avatar
Diallix
Rádce
Rádce
Příspěvky: 2760
Registrován: 27 dub 2008 10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

#42 Příspěvek od Diallix »

Tak, bavi nas to. :)

Za Vase pekne prianie dakujeme a aj ja Vam prajem Vesele vianoce s Vasimi blizkymi, hodne darcekov a hlavne zdravia :)
Vyšla moja nová kniha BOTNETY! :173: Informácie o nej nájdete tu: >> BOTNETY <<

¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­
---
Obrázek Hľadáme nové posily do nášej CyberSecurity UNIT jednotky. Viac informácií o tom, čo to obnáša a ako sa pripojiť nájdete tu: >> CyberSecurity UNIT << Obrázek
----
Nízkoúrovňový, Vysokoúrovňový programátor - profilová karta tu: card <<
----
Háveťárna - UPLOAD Malwaru: >> upload <<
---
Ak sa Vám ľúbi moja práca a ste sňou spokojný, môžete ma kontaktovať na: diallix@centrum.sk, info@diallix.net alebo diallix@forum.viry.cz .
---
Momentálne aktívny ako:
- konzultant, vývojár a tutor výskumu inteligentného malwaru.
- tutor v oblasti dotazovacích jazykoch SQL (TSQL, PLSQL), objektového programovania (c++,c#,php) pre študentov.

Na fóre pôsobím ako:
- Bezpečnostná autorita viry.cz
- Zástupca tutora pre vzdelávanie nováčikov
- Zakladateľ Cyber Security jednotky

marko7071
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 19 pro 2008 01:05

Re: Podakovanie

#43 Příspěvek od marko7071 »

Ďakujem autorom tejto webovej stránky hneď pri prvej návšteve som si pomohol s odstránením šmejda ktorý bol uložený v system volume information. Ešte raz vďaka a šťastny nový rok 2009.

blavaknee
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 05 led 2009 09:59

Vdaka za pomoc so šmejdom Antivirus2009

#44 Příspěvek od blavaknee »

Chcem podakovat za dobrý návod ako zatočiť so šmejdom Antivirus2009 našiel som to u Vás na fore.Pustil som na to Malwarebytes´Anti-Malware a ta otrava ukončila svoju činnosť.Ešte raz v
Vdaka špecialne čarlsovi :D

škoda že slováci nemôžu podporiť toto forum to by sa mohlo zmeniť aspoň tie sms darcovské by mohli fachčiť aj u nás :D

Aj tak veeeelka vdaka

iwigirl
VIP
VIP
Příspěvky: 331
Registrován: 25 dub 2005 18:27
Bydliště: Praha-Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Vdaka za pomoc so šmejdom Antivirus2009

#45 Příspěvek od iwigirl »

na zprovoznění možnosti podpory ze SVK v dohledné době hodně zapracujeme, já osobně jsem pro paypal. Tak vydržte :-)
:arrow: Chcete se stát vzorným návštěvníkem? Podrobnosti naleznete ZDE.
:arrow: VIRY řešte zde na fóru, pokud máte technický dotaz či dotaz související s chodem fóra, pište na iwi(zavináč)forum.viry.cz
:arrow: pomohla Vám moje rada? podpořte fórum smskou, přes SuperCash nebo nově přes PayPal :)
__________________________________________

Odpovědět