Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Poděkování celému týmu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
zuzka10
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 17 úno 2007 20:18

Podekovani.

#1 Příspěvek od zuzka10 »

Na tyto dny se pred rokem datuje nase prvni tuknuti do klavesnice,prezili jsme rok bez nove instalace ,znalosti anglictiny ,s minimalni podporou okoli,pouze diky Vam vsem,kteri tu s nami travite Vas volny cas.Diky za vse,trpelivost,znalosti a schovivavost kterou mate.

Zuzanáci 10.

iwigirl
VIP
VIP
Příspěvky: 331
Registrován: 25 dub 2005 18:27
Bydliště: Praha-Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od iwigirl »

:-) to je moc hezké přání, přeji jmeném celého fóra další roky bez nutnosti přeinstalovávat :-)
:arrow: Chcete se stát vzorným návštěvníkem? Podrobnosti naleznete ZDE.
:arrow: VIRY řešte zde na fóru, pokud máte technický dotaz či dotaz související s chodem fóra, pište na iwi(zavináč)forum.viry.cz
:arrow: pomohla Vám moje rada? podpořte fórum smskou, přes SuperCash nebo nově přes PayPal :)
__________________________________________

devet
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 69
Registrován: 24 led 2008 07:27
Bydliště: Praha

Velký dík

#3 Příspěvek od devet »

Vážení,
Fundované, rychlé a příjemné reakce a návody na jednotlivé kroky. Bez toho abych se cítil, jako LAMA. Doporučuji všem svým známým. Většinou celkem vzdělaným IT "dělníkům". Nicméně jejich většinové : "Přeinstaluj!" je sice také řešení i když na týden práce.
Ještě jednou děkuji VÁM všem.
P.S. Založte minimálně katedru při MaF fakultě. Zasloužíte si to. A národ také. Držím palce.......

Rafaello
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: 24 říj 2006 20:21
Bydliště: Mařenice
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Rafaello »

Všicku jsou tu šikulové, za všecky... velice děkujeme, je to milé :)
RSIT | Silent Runners | SDFix | GMER | IceSword | Dial-a-fix | SUPERAntispyware
V případě nutnosti mě můžete kontaktovat na Rafaello@forum.viry.cz

Amicitia nisi inter bonos esse non potestPřátelství může být jedině mezi dobrými lidmi. (Cicero)

martinapek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2008 06:51

Velké díky

#5 Příspěvek od martinapek »

Chtěla bych moc poděkovat všem, kteři se podili na funkčnosti tohoto fora, za řešení problému s viry a na jejich odstranovaní, za bleskové odpovědi a za rady a typy, které opravdu vedou k odstranění virů. Ješte jednou velké díky,
Martina [/b]

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Rudy »

Za všechny: Nemáte zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

markijan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 17 úno 2008 21:17

poděkovani

#7 Příspěvek od markijan »

diki moc za všechno..moc ste mi pomohli...diki bohu že tady existuje vaš forum..a pomahaji tady lidi uplně všem..diki moc

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Rudy »

Za celý tým viry.cz: Nemáte zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

ErikaB
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: 29 úno 2008 08:36

Ďakujem a návrh

#9 Příspěvek od ErikaB »

Ďakujem za pomoc. Naozaj ste mi pomohli a padol mi kameň zo srdca. Chcela som poslať dárcovsku SMS - no ako som zistila, zo Slovenska to nejde. Čo ak by ste to skúsili zariadiť. Ľudí ako je určite viac a podporiť takto pomáhajúce fórum si považuje mnoho ľudí po dobrej rade a kope ušetrených starostí s PC (a medzi mini aj ja) za svoji príjemnú povinnosť.
Ešte raz ďakujem

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Rudy »

Za všechny site adminy, moderátory, rádce a vžechny ostatní: Rádo se stalo! je milé, když nás někdo takto ocení. Posílání příspěvků ze Slovenska řeší site admin, ale záležitost patrně není tak jednoduchá.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

horal71
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 08 bře 2008 07:34

jak na to

#11 Příspěvek od horal71 »

Chtěl bych vzdát hold všem co tady dovedou takhle poradit. Chodím na tohle forum docela často a učím se díváním a zkoušením toho co jste tady popsali. Za to dík, že něco takového existuje. sms jsem zaslal

iwigirl
VIP
VIP
Příspěvky: 331
Registrován: 25 dub 2005 18:27
Bydliště: Praha-Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od iwigirl »

děkujeme, dívej a zkoušej dál, třeba tě jednou přivítáme v teamu :-)
:arrow: Chcete se stát vzorným návštěvníkem? Podrobnosti naleznete ZDE.
:arrow: VIRY řešte zde na fóru, pokud máte technický dotaz či dotaz související s chodem fóra, pište na iwi(zavináč)forum.viry.cz
:arrow: pomohla Vám moje rada? podpořte fórum smskou, přes SuperCash nebo nově přes PayPal :)
__________________________________________

mafka
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 104
Registrován: 15 bře 2008 18:36

Díky kluci (slečny)

#13 Příspěvek od mafka »

Taky bych vám chtěl poděkovat za vaši práci, opravdu se mi líbí jak hodně lidem pomáháte (i mě) a fakt vám jenom popřát hodně štěstí ve vaší práci aby se vám dařilo jako doted. :)

Rafaello
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: 24 říj 2006 20:21
Bydliště: Mařenice
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od Rafaello »

Za cely tym viry.cz dekujeme, toto potesi :)
Budeme se stale stejne snazit a pomahat, diky :)
RSIT | Silent Runners | SDFix | GMER | IceSword | Dial-a-fix | SUPERAntispyware
V případě nutnosti mě můžete kontaktovat na Rafaello@forum.viry.cz

Amicitia nisi inter bonos esse non potestPřátelství může být jedině mezi dobrými lidmi. (Cicero)

peacoq

Mno,...

#15 Příspěvek od peacoq »

...sice cistim, jak to jde a de-fakto neustale, ale uz jsem povestny tim, ze za jedno nadechnuti chytnu 500 infekci, a tak nahodim ceduli :closed: a cistim, a cistim, a cistim, ...ale ne vzdy to staci.

Rarita je, ze jsem na tiscali, coz se pry povazuje za bezpecnou stranku, chytnul smejde pri stahovani patch/e na Call Of Duty.
A kdyz mam problem s jednim z PC, laptop Dell a v nem Vista, tak na technicke podpore Microsoftu mi rekli, ze Dell si s Vistou nerozumi a ze uz s prodejci zrusili dohodu o vkladani tohoto OS do Dell/u.
:clapping: :hide: ...jsem myslem, ze si delaji srandu.

Dekan za radu, a pomoc s resenim smejdu v PC

pq

Odpovědět