Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Poděkování celému týmu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
riffman
VIP
VIP
Příspěvky: 3203
Registrován: 20 říj 2004 07:00
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od riffman »

za cely kolektiv odhmyzovavacu tohoto fora - nemas zac :)
Give us a chance to live
Give us a chance to die
Give us a chance to be free
Without fire from the sky
Give us a chance to love
Give us a chance to hate
Give us a chance, before you kill us all

jamarGD
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 25 bře 2008 17:38
Bydliště: Košice

SMS na podporu fora

#17 Příspěvek od jamarGD »

Ahojky všetkým,
je mi veľmi ľuto, že nemôžem viry.cz na znak vdaky podporit aspon formou sms. Škoda, že slovaci nemaju tu možnosť poslat sms.Tak prijmite moje podakovanie za učinnu pomoc aspoň takto... :)

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

#18 Příspěvek od Roli »

Za všechny díky. :wink:
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

tiben
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: 26 bře 2008 16:56

som na tejto stránke len krátko, ale...

#19 Příspěvek od tiben »

na tejto stránke som sa za pár dní naučil o compe viac, ako len surfovať na nete a sťahovať háveť z neho...je to len vďaka vám, moderátorom, radcom, ale aj iným návštevníkom, ktorí sa dokážu podeliť o svoje problémy...a nehanbia sa napísať aj to, že nevedia, kde kedy a ako pracovať v núdzovom režime atď... :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Rudy »

Za celý team: Nemáte zač! Pomůžeme rádi.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
1danab
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1412
Registrován: 21 říj 2007 13:04
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

poděkování :D pro Ryana a Riffmana

#21 Příspěvek od 1danab »

Ahojky :) chtěla bych moc poděkovat Ryanovi a Riffmanovi za vyřešení problému s pc. Jsem moc ráda že je mám,vždycky mají tu trpělivost a nakonec vše zdárně vyřeší :) Kluci moc moc díky...pa :wub:
RSIT CureIt CCleaner CleanUp DDS GMER OTL
POKUD JSTE S NAŠÍM FÓREM SPOKOJENI, MŮŽETE HO PODPOŘIT ZDE Obrázek

Mějte vždy zazálohovaná všechna důležitá data !


Obrázek

feshak
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 06 kvě 2008 17:52

..dakujem velmi pekne..

#22 Příspěvek od feshak »

Dobry den,
len by som chcel podakovat za to, ze tato stranka vobec existuje. Mal som nejaky problem, ktory mi viaceri clenovia tohto fora \Frazier,Lukas921, Rafaello..\ pomohli uspesne vyriesit a kedze pracujem v zahranici, nemal som sa tu velmi na koho obratit. O to som vdacnejsi, ze mi tu mal kto poradit a usmernit ma...
Dakujem velmi pekne este raz.. ste super, a drzim palce aby sa darilo.. sms Vas momentalne podporit nemam ako, pretoze som v Irsku.. ale ked pridem domov.. urcite si na Vas spomeniem... :wink:

Odvadzate tu Dami a Pani uzasnu pracu, a urcite sem znovu pri akychkolvek potiazach velmi rad zavitam..

Prajem vsetkym vela trpezlivosti \ktoru verim, ze potrebujete\ a pochopenia, pre nas, menej zdatnych co sa tyka PC..\to viete, stresy.. :oops:

Krasny den vsetkym! :D

vitouchpat
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 06 dub 2008 07:34

Děkuju

#23 Příspěvek od vitouchpat »

Za to, že tato stránka vůbec existuje. Chodím na ni často a čtu pravidelně příspěvky a snažím se se toho co nejvíc naučit. Jinak myslím,že tady všichni odvádí skvělou práci a mnoha lidem jste zachránili peníze které by museli dát,kdyby to chtěli dát do servisu.

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od tuvok07 »

Já si myslím, že v servisu by nedělali to co tady a rovnou by reinstalovali systém. Pochybuji, že jsou v servisech takoví machři jako zde :)

Rafaello
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: 24 říj 2006 20:21
Bydliště: Mařenice
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od Rafaello »

Tohle je pro nas nejlepci motivace, za cely tym neni zac, delame to radi :)
RSIT | Silent Runners | SDFix | GMER | IceSword | Dial-a-fix | SUPERAntispyware
V případě nutnosti mě můžete kontaktovat na Rafaello@forum.viry.cz

Amicitia nisi inter bonos esse non potestPřátelství může být jedině mezi dobrými lidmi. (Cicero)

zwiratko007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 04 čer 2008 13:19
Bydliště: Mělník

Poděkvání pro JaRona a spol.

#26 Příspěvek od zwiratko007 »

Moc děkuji za pomoc při řešení problémů v mém Pc. Zasluhujete můj obdiv! Děkuji především moderátorům JaRonovi, Rudymu a riffmanovi!!! Kluci, opravdu moc děkuji, i kdyby problémy v mém compu přetrvávaly, rozhodně Vám patří dík. Věnovali jste mi spoustu času a já jsem Vám opravdu vděčná. Snad bude můj Pc v poho a já už nebudu muset vyhledávat Vaši pomoc (i když o tom silně pochybuji) :lol:

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15213
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Poděkvání pro JaRona a spol.

#27 Příspěvek od JaRon »

:wub: dakujeme za pekne slova vdaky - aj za "klukov" - dobre to padne, hlavne ked sme uz vyrastli z kratkych detskych nohavic :) :thumbsup:
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

mafounpesa
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 20 dub 2008 11:51

Díky moc

#28 Příspěvek od mafounpesa »

Ahoj, vaše fórum je skvělé. Kdykoliv jsem něco potřeboval s počítačem, tak jste mi byli ochotní pomoci! Vždy jste se mi snažili pomoc, takže moc děkuju a přeju vám hezký prázdniny ;). Když na vás můžu nějakým způsobem přispět, tak řekněte :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky moc

#29 Příspěvek od Rudy »

Děkujeme za slova uznání, která potěší. Přispět na nás můžete formou dárcovské SMS (funguje pouze na území ČR). Viz můj podpis.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

toki
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: 29 črc 2008 11:15
Bydliště: Košice, SK
Kontaktovat uživatele:

NAJ PC FORUM!!!

#30 Příspěvek od toki »

fakt najlepsie forum...vzdy ochotne poradite...to sa mi na vas velmi paci...nie ste ziadne becka, pretoze viete fakt vo vsetkom poradit..

LEN TAK DALEJ!!!

Odpovědět